Chongqing Tingyi Biyoteknoloji Co, Ltd
Kaliteli Ürün, Güvenli Teslimat, Profesyonel Hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerKas Yapımı Peptitleri

IGF1 - LR3 Kas Yapısı Peptidleri Polipeptit Liyofilize Toz CAS 946870-92-4

Sertifika
iyi kalite Nandrolone Decanoate tozu satış için
iyi kalite Nandrolone Decanoate tozu satış için
Sizden başka hiçbir tedarikçiyle ilgilenmiyorum, Tom. Verimliliğiniz ve ürün kalitenizden çok etkilendim. Çok teşekkür ederim.

—— Andrew S (İngiltere)

Tom onun sözü olan biriydi ve başkasının elini uzatmazken çekti! Ona tekrar sipariş vermekten çekinmem. Üstün hizmet ve kalite!

—— James K (Avustralya)

Paket çok hızlı geldi, teşekkürler Tom. Sen kesinlikle benim yeni erkeğimsin. Başa çıkmak için harikasın.

—— Haydee Rodriguez (ABD)

Ben sohbet şimdi

IGF1 - LR3 Kas Yapısı Peptidleri Polipeptit Liyofilize Toz CAS 946870-92-4

Çin IGF1 - LR3 Kas Yapısı Peptidleri Polipeptit Liyofilize Toz CAS 946870-92-4 Tedarikçi
IGF1 - LR3 Kas Yapısı Peptidleri Polipeptit Liyofilize Toz CAS 946870-92-4 Tedarikçi IGF1 - LR3 Kas Yapısı Peptidleri Polipeptit Liyofilize Toz CAS 946870-92-4 Tedarikçi

Büyük resim :  IGF1 - LR3 Kas Yapısı Peptidleri Polipeptit Liyofilize Toz CAS 946870-92-4

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: TINGYI
Sertifika: GMP , ISO 9001:2008
Model numarası: CAS: 946870-92-4

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 şişeler
Fiyat: Contact Us
Ambalaj bilgileri: Gizli ve gizli ambalaj
Teslim süresi: Genellikle 7 iş günü içinde
Ödeme koşulları: Banka Havalesi - Bitcoin - Western Union - MoneyGram
Yetenek temini: 2000kg / Ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: IGF-1Lr3 Eş anlamlı sözcükler: Uzun r3 IGF-1, LR3 IGF, IGF1 LR3, Uzun Arg3 IGF-1
CA'LARI: 946870-92-4 Saflık: % 99 dk
Sınıf: Tıp Sınıf Görünüm: Beyaz Lyophilized toz

Vücut Geliştirme Kas Kazancı İçin% 99 Polipeptit Liyofilize Toz İnsan Büyüme Peptit IGF1-LR3 CAS 946870-92-4

Ürün Adı: IGF-1Lr3

Ürün Detayları:

Ürün adı

IGF-1Lr3

Eş anlamlı

Uzun r3 IGF-1, LR3 IGF, IGF1 LR3, Uzun Arg3 IGF-1

CAS

946870-92-4

MF

C30H49N9O9

Saflık

% 99 min

sınıf

Tıp sınıfı

Şartname

0.1 mg / şişe veya 1 mg / şişe

Görünüm

Beyaz liyofilize toz

istikrar

Liyofilize edilmiş proteini -20 ° C'de saklayın. Tekrarlanan donma / çözülme döngülerinden kaçınmak için ürünü sulandırdıktan sonra alikotlayın. Sulandırılmış protein 4 ° C'de sınırlı bir süre saklanabilir. Liyofilize edilmiş protein, -20 ° C'de saklandığında son kullanma tarihine kadar stabil kalır.

kullanım

Ürün SADECE LABORATUVAR ARAŞTIRMASI KULLANIMI için hazırlanmıştır. Ürün başka amaçlar için kullanılamaz.

Açıklama:


Long-Arginin-3-IGF-1 olarak da bilinen IGF-1 LR3, bir 13 amino asit N-terminal uzantısını ve pozisyonda Glutamik Asit yerine Arginin ikamesi içerecek şekilde modifiye edilmiş insan IGF-1'in bir analogudur. 3. Bu modifikasyonların bir sonucu olarak, IGF-1 LR3, IGF-1'den yaklaşık üç kat daha güçlüdür ve İnsülin Benzeri Büyüme Faktörü Bağlayıcı Proteinlere (IGFBP'ler) bağlanmaya yönelik düşük afiniteye bağlı olarak artan bir yarı ömre sahiptir. IGF-1 LR3, IGF-1'e göre geliştirilmiş metabolik stabilite ile IGF-1 reseptörüne agonistik olarak bağlanma kabiliyetini korur. Memeli hücre kültürlerinin Long R3 IGF-1 ile çok daha düşük bir konsantrasyonda takviyesi, standart insülin konsantrasyonları ve / veya standart IGF-1 konsantrasyonlarından daha yüksek verimlilikle sonuçlanır. IGF-1 LR3, tip 1 IGF reseptörünü uyarabilir ve böylece hücre çoğalmasını ve apoptozun inhibisyonunu teşvik etmekten sorumlu olan hücre içi sinyalleşmenin daha yüksek bir aktivasyon seviyesini indükleyebilir.

Igf1LR3, ENJEKSİYONU MUSCLE'DA bir kas hiperplazisi (yeni kas hücresi sayısındaki artış) durumuna neden olarak kas kütlesini büyük ölçüde artırır! Öyleyse bunu kas hücresi proliferasyonu veya hatta hücrenin bölünmesi 1 olarak 2 olur ... düşünün bu yüzden de kas hücresi büyümesini arttırdığınızda döngüde mükemmel olur. Peki IGF neden HGH'den daha iyidir? Sebep HGH olması, önce karaciğerde IGF seviyelerinin, sonra kasın yükselmesine neden olurken IGF-LR3 lokalize IGF seviyelerinin rokete neden olmasına neden olur. Igf1lr3 Hepinizin bildiği gibi, Igf1'in uzun etkili versiyonu, Aktif potansiyelini 20 saate kadar yükseltir, Fakat uydu kas hücrelerinin büyümesini stimüle etme kabiliyeti ile birlikte, yeni kas liflerinin olgunlaşmasına yardımcı olma yeteneğini arttırır. Şu anda kullanmakta olduğumuz birçok takviyenin alımı, Ve testis boyutunun iyileşmesine neden olabilir ve PCT'de bile kas kaybını önleyebilir. Ayrıca, bu kadar güçlü olmasının bir başka nedeni, Long R3 Igfl'in bilinen tüm IGF bağlayıcı proteinlere bağlanmasının azalmasından kaynaklanmaktadır. Bu bağlanma proteinleri normal olarak, bu uzun etkili versiyonda, IGF .. 'nin biyolojik etkilerini engeller.

IGF-1 LR3, IGFBG ile reaksiyona girmemesi için yapılan IGF-1'in bir versiyonudur, bu nedenle endojen IGF-1'e kıyasla artan etkinliği, stabilitesi vardır. IGF-1, karaciğerde salınır ve hücrelerin içindeki IGF reseptörlerine bağlanır; bu, sonuçta hücre büyümesinin uyarılmasına (hem yeni doku oluşumuna hem de mevcut doku büyümesine neden olur) ve hücre ölümünün inhibe edilmesine neden olur. IGF1 LR3, büyüme hormonu insülin benzeri büyüme faktörlerinin, IGF'ler olarak da bilinen büyüme teşvik edici etkilerinin çoğuna izin verir. IGF-1 LR3, memeli büyümesinde ve gelişiminde önemli rol oynayan bir peptid ailesi (protiens) içerir. IGF1 LR3, Long R3 IGF-1 veya İnsülin Benzeri Büyüme Faktörü-I Long Arg3 olarak da bilinir. Long R3 IGF-1 versiyonu, normal IGF-1'den çok daha güçlü. Arttırılmış potansiyel, IGF1 LR3'ün bilinen tüm IGF bağlayıcı proteinlere bağlanmasının azalmasından kaynaklanmaktadır. Bu bağlanma proteinleri normal olarak IGF'lerin biyolojik etkilerini inhibe eder, bu nedenle IG-1 LR3'ün etkinlik ve fonksiyon artmış olduğu gösterilmiştir. IGF-1'in bu IGF-1 LR3 analoğu, IGF peptidinin biyolojik aktivitesinin arttırılması amacıyla yaratılmıştır. IGF1 LR3, Long R3 IGF-1 veya İnsülin Benzeri Büyüme Faktörü-I Long Arg3 olarak da bilinir. Bu, 83 amino asit içeren ve 9200 Dalton'luk bir moleküler kütleye sahip olan insan rekombinant, tekli, glikosile edilmemiş, polipeptit bir zincirdir. IGF1, büyüme hormonunun (GH; MIM 139250) büyümeyi destekleyici etkilerinin çoğuna aracılık eder. LR3, büyük ölçüde rekombinant biyofarmasötiklerin üretimini desteklemek üzere memeli hücre kültürü için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş, insan IGF-1'in uzun vadeli bir analoğudur. Erken çalışmalar, büyüme hormonunun, sülfatın kıkırdak içine dahil edilmesini doğrudan teşvik etmediğini, daha sonra 'somatomedin' olarak bilinen 'sülfatlama faktörü' olarak adlandırılan bir serum faktörü aracılığıyla hareket ettiğini gösterdi. IGF-1 LR3, hücrelerin büyüme hormonuna (GH) verdiği tepkilerde rol oynayan birincil proteindir: yani, IGF-I, GH'ye cevap olarak üretilir ve daha sonra hücresel aktiviteleri indükler. Böyle bir örnek, kas büyümesi veya hiperplazidir. Bu bileşik aynı zamanda insan vücudunu insüline karşı daha duyarlı hale getirir. İnsan vücudunda bulunan en güçlü büyüme faktörüdür. IGF-1, gerçek kas bölünmesi ve yeni kas hücrelerinin oluşması olan kas hücresi hiperplazisine neden olur. En etkili IGF-1 formunun IGF-1 LR3 olduğu kabul edilir. Bu formül, insan vücudundaki proteinlere bağlanmayı önlemek ve yarı ömrü artırmak için, yaklaşık 20-30 saat boyunca kimyasal olarak değiştirilmiştir.

Uygulama:

IGF-1 (İnsülin benzeri büyüme faktörü-1), statural büyümenin önemli bir hormonal aracısıdır. Düzenli koşullar altında, GH (büyüme hormonu) karaciğerindeki ve diğer dokulardaki reseptörüne bağlanır ve IGF-1'in sentezini / salgılanmasını uyarır. Hedef dokularda, insülin alıcısına homolog olan Tip 1 IGF reseptörü, IGF-1 tarafından aktive edilir ve bu, statural büyümeye yol açan çok sayıda işlemi uyaran hücre içi sinyalleme yol açar. IGF-1 metabolik etkileri kısmen metabolizma sağlayacak şekilde glukoz, yağ asitleri ve amino asitlerin alımını uyarmaya yöneliktir.
Igf1 temel olarak insülinle aynı moleküler özelliklerin bazılarına sahip olan bir polipeptit hormondur. IGF dozu aslında insülin benzeri büyüme faktörü anlamına gelir. Igf1 temel olarak çocuklarda uzun kemik büyümesinden sorumludur ve aynı zamanda yetişkinlerin kas gelişimini ve onarımını da etkiler. Long R3 Igf1, Igfl'in daha güçlü bir versiyonudur. Kimyasal olarak değiştirilmiş, kan dolaşımındaki Igf1 bağlayıcı proteinlerin etkisiz hale gelmesini önlemek için "geliştirilmiş" olduğunu düşünüyorum. Bu, 20 dakika yerine 20-30 saat daha uzun bir yarı ömürle sonuçlanır ... Bu, belki de daha aşina olduğumuz kısa zincire göre çok daha etkili bir sürüm anlamına gelir.

Diğer formlara göre, yaklaşık 20-30 saat arasında oldukça uzun bir yarı ömre sahiptir. IGF-1 LR3 aktif olduğunda, kas hücrelerindeki dokular üzerinde çoklu etkileri vardır. Kas yenilenmesinde önemli bir rol oynar. IGF-1 LR3, kök hücrelerin birbirinden ayrılmasının yanı sıra artışı da teşvik eder. IGF-1 LR3 uydu hücre aktivitesini, kas DNA'sını, kas protein içeriğini, kas ağırlığını ve kas kesit alanını arttırır. IGF-1 LR3'ün önemi, bariz etkilerinin hepsinin kas büyümesini teşvik etmek için çalışması gerçeğinde yatmaktadır. Bu etkiler, ağırlık çalışmasıyla birleştirildiğinde geliştirilmiştir.
Protein oluşturma, bir enerji kaynağı olarak amino asit emilimiyle birlikte daha iyidir. Enerji olarak yağ kullanımını arttırır. Yağsız dokularda, IGF-1 LR3 hücre zarları boyunca glikoz taşıyan insülin formunu önler, sonuç olarak hücrelerin bir enerji kaynağı olarak yağ yakmak zorunda kalmaları gerekir. IGF-1 LR3 ayrıca insan vücudundaki insülini de taklit eder. Belki de insan vücudu üzerindeki en dikkat çekici etkisi, hücrelerin kesin bir bölünmesi olan hiperplaziye neden olma kabiliyetidir. Hipertrofi, ağırlık çalışması sırasında ortaya çıkan şeydir; kas hücrelerinin boyutunda bir artıştır. Yetişkin insanlar sabit bir sayıda kas hücresine sahiptir, bu da eğitim ile daha da büyüyebilir, ancak kas satma sayısı artmaz. Ancak, bu hazırlık kullanımıyla, aslında kasta bulunan kas hücrelerinin sayısını artıran hiperplaziyi tetikleyebilirsiniz. Araştırma çalışmaları, ağırlık çalışmasıyla yeni hücrelerin daha hızlı geliştiğini ve daha güçlü ve daha yoğun hale geldiğini gösteriyor.

fuction:

Büyütülmüş amino asit taşıma hücreleri
Artan protein üretimi
Azaltılmış protein bozulması
Güçlendirilmiş glikoz taşıma
Artırılmış RNA kombinasyonu

IGF-1 LR3, ENJEKSİYLE MUSCLE'DA bir kas hiperplazisi (yeni kas hücresi sayısındaki artış) durumuna neden olarak kas kütlesini büyük ölçüde artırır! Öyleyse bunu kas hücresi çoğalması olarak düşünün, hatta hücrenin bölünmesi de 1 olur. Igf1-lr3 Hepinizin bildiği gibi, Igf-1'in uzun etkili versiyonu. Aktif potansiyelini 20 saate kadar yükseltir. Uydu kas hücrelerinin büyümesini teşvik etme ve yeni kas liflerini olgunlaştırmalarına yardımcı olma özelliği, şu anda kullandığımız birçok takviyenin alımını artırma kabiliyetine sahiptir ve testis boyutunun daha da iyileşmesine neden olabilir ve hatta kas kaybını önleyebilir PCT’de. Bunu döngüde ve PCT sırasında kullanma. artan kas tutma ve daha hızlı iyileşme. IGF-1-LR3, Igf'de daha da yükselmelere ve eşsiz yağ hücrelerini boşaltma ve kas hücrelerini yaşamsal besinlerle sağlama kabiliyeti sayesinde daha fazla kas büyümesi ve yağ kaybı için potansiyel oluşturur. IGF-1 LR3, IGF kategorisindeki nitrojen tutma yoluyla protein oluşumunu arttırmak için birçok büyüme faktörüne izin verir. Uzun versiyon, orijinal IGF-1'den daha etkili. Bağlanma bölgelerinin artması nedeniyle arttırılmış bir potansiyele sahiptir. Hormon hiperplaziyi vurgulamada etkilidir. Yeni kas hücrelerinin bölünmesi ve oluşumundaki aktivitesi ile bilinir.

IGF-1 LR3, doğal insülin benzeri büyüme faktörünün sentetik bir versiyonudur, ancak 3 numaralı pozisyonda modifikasyon ve B-terminindeki 13 numaralı amino asitte bir uzatma ile. İnsülin benzeri büyüme faktörü 1'den daha güçlüdür. Ayrıca araştırmalar, IGF1 LR3'ün insülin benzeri büyüme faktörü 3'ten daha uzun bir yarı ömre sahip olduğunu ortaya koydu. Polipeptit kas yenilenmesinde hayati bir rol oynar ve kök üretimini ve kök farklılığını teşvik eder hücreler. IGF-1 LR3'ün hücrelerin uydu aktivitesini, kas protein içeriğini, kas DNA'sını, kas kesit alanını ve kas ağırlığını arttırdığı bilinmektedir. IGF1 LR3 polipeptidinin özü, hiperplaziyi artırarak kas büyümesini indüklediği gerçeğine dayanır. IGF-1 LR3 azot tutulmasını ve protein sentezini teşvik ederek yeni kas dokusu oluşturur. Bu, hem hiperplazi (kas hücrelerinin sayısındaki artış) hem de mitogenez (yeni kas liflerinin gerçek büyümesi olan) yoluyla kasların büyümesine neden olur. Böylece IGF-1 LR3, kas liflerini sadece büyütmekle kalmaz, daha fazlasını da yapar. Bu nedenle IGF, genetik yetenekleri kas dokusu ve hücre sayısı açısından değiştirebilir. IGF mevcut hücrelerin sayısını ve türlerini arttırır ve farklılaştırır. IGF-1 LR3, 93 amino asit kalıntısı olan doğal olarak varolan insülin büyüme faktörünün (IGF) sentetik bir analoğudur. Doğal formun modifikasyonları Arg'nin Glu ile 3 pozisyonunda ikame edilmesi ile gerçekleşti, bir R3 kodu ve ayrıca B terminalinde 13 amino asidin bir uzantısı verdi. Tıpkı IGF-1 gibi, R3'ün hücrelerin gelişmesini ve büyümesini uyardığı gösterilmiştir.

Dozaj:


IGF-1LR3'ün dozu nedir? Enjeksiyon başına doz: 50 mcg Şişe başına enjeksiyon: 20 x 50 mcg dozaj Örnek Enjekte Edilen Miktarlar: Karıştırma için 1 ml su kullanırsanız, 50mcg bir dozaj = 0.05 ml (veya İnsülin Şırıngasında 5 ünite) kullanın. Karıştırma için 2 ml su için, sonra 50mg = 0.10ml (veya 10 birim); Karıştırma için 3 ml su kullandıysanız, 50 mg = 0.15 ml (veya 15 birim).

1

IGF döngüsü için en etkili uzunluk 50 gün ve 20-40 gündür.

2

Bölünmüş dozlarda günde 60mcg ila 120mcg arasında değişen dozlarda alın. Sabah bir kez ve tekrar yatak zamanında bir enjeksiyon. Bir günde 120mcg'yi asla geçmeyin.

3

Sağladığımız şişeler, her bir şişede 100 mg içerir. Yanındaki enjeksiyon için her flakonu 1 ml su ile çözün. Günde iki kez enjekte edilir.

4

IGF1'in gece enjeksiyonu için İnsülin kullanmayın. Sabahları insülin alarak IGF1'in yarı ömrünü 12 saate kadar uzatırsınız ve 6 saatlik bir enjeksiyon alırsanız, iyi olmalısınız.

İstikrar:


Liyofilize LR3 IGF1 altho g gh, oda sıcaklığında 3 hafta stabil, -18 ° C'nin altında kurutucuda saklanmalıdır. Sulandırıldıktan sonra LR3 IGF1 2-7 gün arasında 4 ° C'de ve ileride -18 ° C'nin altında kullanım için saklanmalıdır. Uzun süreli depolama için bir taşıyıcı protein (% 0,1 HSA veya BSA) ilave edilmesi önerilir. Lütfen donmayı önleyin çözülme döngüleri.

Bizim Compamy Avantajlarımız:

1, rekabetçi fiyat ile yüksek kalite:
1) Standart: ABD Standardı
2) Tüm Saflık ≥% 99.8
3) Biz üretici ve fabrika fiyatı ile yüksek kaliteli ürünler sağlayabilir.


2, Hızlı ve güvenli teslimat
1) Parsel Ödeme yapıldıktan sonra 8 saat içinde gönderilebilir. Takip numarası mevcut
2) Güvenli ve gizli nakliye. Seçtiğiniz için çeşitli ulaşım yöntemleri.
3) Gümrük geçiş oranı ≥% 99,8
4) Biz yeniden gemi politikası sağlamak.
5) Avustralya, Kanada ve İngiltere'de depomuz var, depomuzda büyük miktarda stok var, doğrudan yabancı depomuzdan size gönderi yapabilir!
3, biz dünya çapında müşterileri var.
1) Profesyonel hizmet ve zengin deneyim, müşterilerin kendilerini rahat hissetmelerini, yeterli stok ve hızlı teslimat isteklerini karşılamasını sağlar.
2) Müşterilerin ihtiyacını karşılamak bizim sorumluluğumuzdur.
3) Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, birinci sınıf hizmet müşterilerinden güven ve övgü kazanmak.

Diğer ürünler:

Peptidler

HGH Fragment 176-191

2 mg / şişe

PT-141

10 mg / şişe

Melanotan-ı

10 mg / şişe

Melanotan II

10 mg / şişe

Semorelin

2 mg / şişe

Heksarelin

2 mg / şişe

Tesamorelin

2 mg / şişe

MGF

5 mg / şişe

PEG MGF

2 mg / şişe

Ipamorelin

2 mg / şişe

DAC'li CJC-1295

2 mg / şişe

DA olmadan CJC-1295

2 mg / şişe

TB500

5 mg / şişe

trıptorelin

2 mg / şişe

GHRP-2

5 mg / şişe

GHRP-6

5 mg / şişe

Oksitosin

2 mg / şişe

gonadorelin

2 mg / şişe

DSIP

2 mg / şişe

Selank

5 mg / şişe

Follistatin 344

1 mg / şişe

Follistatin 315

1 mg / şişe

Epitalon

10 mg / şişe

Pentadekapeptid Bpc 157

2 mg / şişe

Nootropik Ham Tozlar

isim

CAS Numarası.

Sunifiram

CAS: 314728-85-3

Pirespa

CAS: 53179-13-8

Adrafinils

CAS: 63547-13-7

Koleracetam (MKC 231)

CAS: 135463-81-9

Noopept

CAS: 157115-85-0

piracetam

CAS: 7491-74-9

İdebenon

CAS: 58186-27-9

Carphedon

CAS: 77472-70-9

Pramiracetam

CAS: 68497-62-1

rivastigmin

CAS: 123441-03-2

oksirasetam

CAS: 62613-82-5

Anirasetam

CAS: 72432-10-1

Donepezil

CAS: 120014-06-4

Rivastigmin tartrat

CAS: 129101-54-8

Alfa GPC

CAS: 28319-77-9

CRL-40.941 (Fladrafinil)

CAS: 90212-80-9

Fasoracetam

CAS: 110958-19-5

Galantamin

CAS: 1953/04/04

9-fluorenolle

CAS: 1689-64-1

NSI-189 serbest tabanı

CAS: 1270138-40-3

NSI-189 fosfat

CAS: 1270138-41-4

fenibut

CAS: 1078-21-3

pikamilon

CAS: 62936-56-5

PRL-8-53

CAS: 51352-87-5

Tianeptin sodyum

CAS: 30123-17-2

Vinpocetine

CAS: 42971-09-5

Vincamine

CAS: 1617-90-9


ağrı kesici tozları

benzokain

lidokain

tetracaine

Prilokain

Procaini

dibukain

Bupivakain

Benzokain hidroklorür

Lidokain hidroklorür

Tetracaine Hidroklorür

Pripitocaine hidroklorür

Prokain hidroklorür

Dibucaine hidroklorür

Articaine hidroklorür

Ropivakain hidroklorür

Dimetokain (Larocaine)

Proparacaine hidroklorür

Pramoxine Hidroklorür

İletişim bilgileri
Chongqing Tingyi Biotechnology Co.,Ltd

İlgili kişi: Tom

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)