Chongqing Tingyi Biyoteknoloji Co, Ltd
Kaliteli Ürün, Güvenli Teslimat, Profesyonel Hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerDrostanolon Steroid

Drostanolone Propionate Masteron 521-12-0 USP Standardı% 99 Saflık Kazanan Kas

Sertifika
iyi kalite Nandrolone Decanoate tozu satış için
iyi kalite Nandrolone Decanoate tozu satış için
Sizden başka hiçbir tedarikçiyle ilgilenmiyorum, Tom. Verimliliğiniz ve ürün kalitenizden çok etkilendim. Çok teşekkür ederim.

—— Andrew S (İngiltere)

Tom onun sözü olan biriydi ve başkasının elini uzatmazken çekti! Ona tekrar sipariş vermekten çekinmem. Üstün hizmet ve kalite!

—— James K (Avustralya)

Paket çok hızlı geldi, teşekkürler Tom. Sen kesinlikle benim yeni erkeğimsin. Başa çıkmak için harikasın.

—— Haydee Rodriguez (ABD)

Ben sohbet şimdi

Drostanolone Propionate Masteron 521-12-0 USP Standardı% 99 Saflık Kazanan Kas

Çin Drostanolone Propionate Masteron 521-12-0 USP Standardı% 99 Saflık Kazanan Kas Tedarikçi
Drostanolone Propionate Masteron 521-12-0 USP Standardı% 99 Saflık Kazanan Kas Tedarikçi Drostanolone Propionate Masteron 521-12-0 USP Standardı% 99 Saflık Kazanan Kas Tedarikçi Drostanolone Propionate Masteron 521-12-0 USP Standardı% 99 Saflık Kazanan Kas Tedarikçi

Büyük resim :  Drostanolone Propionate Masteron 521-12-0 USP Standardı% 99 Saflık Kazanan Kas

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: TINGYI
Sertifika: GMP , ISO 9001:2008
Model numarası: 521-12-0

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Contact Me
Ambalaj bilgileri: Örtülü paket
Teslim süresi: 2 iş günü
Ödeme koşulları: Banka Havalesi - Bitcoin - Western Union - MoneyGram
Yetenek temini: 100 kg / Ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Drostanolone Propionate CA'LARI: 521-12-0
Görünüm: Beyaz toz Kullanım: kas kazanıyor
Sevkiyat yöntemi: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, VB Renk: Beyaz

Masteron Yorumları


Bazı performans arttırıcı çevrelerde, Masteron nispeten zayıf bir anabolik steroid olarak görülür. Bu büyük ölçüde düşük kütle terfi kabiliyetine sahip olan steroid nedeniyledir ve birçoğu kaliteli steroidleri kütle terfi özelliklerine eşitleme eğilimindedir. Bazıları ayrıca bir steroidin kaliteli bir ürün olmasına rağmen, çok yalın olmadığınız sürece kayda değer faydalar sağlamayacağını unutmaya meyillidir. Bu, pek çok kişinin bu yanlış düşünceden dolayı çarpık bir Masteron algısına sahip olma eğilimindedir. Bu çok değerli bir anabolik steroiddir, ancak bu yararlı faydaların kazanılması durumunda kullanımın amacını ve sağlayabileceği faydaları anlamanız gerekir. Ham kitle tanıtımının sonun tamam olmadığını anlayın; Bir steroid kullanımının toplam amacını ve ne zaman kullanacağınızı anlayın ve Masteron'u çok değerli bir anabolik steroid olarak bulacaksınız.


Drostanolone Propionate, öncelikle kütlesini kaybederken gücünü korumak isteyen sporcular tarafından kullanılır. Belirli bir ağırlık sınıfında kalması gereken koşucular ve sporcular için faydalıdır.
Drostanolone propiyonat kas sertliğini ve yoğunluğunu artırabilir, böylece bireye sahnede rekabet ederken daha eksiksiz bir görünüm kazandırır. Drostanolone propiyonat vücut yağını aynı tutarken veya düşürürken daha fazla güç sağlayabilir, hatta diyet sırasında kas kaybını önlemeye yardımcı olabilir.


Kuşkusuz, Masteron'un etkileri bir kesme çevrimi sırasında en verimli şekilde gösterilecektir. Ancak, etkilerin gerçekten takdir edilmesi için, bireyin aşırı derecede yalın olması gerekecektir. Bu nedenle hormon, vücut geliştirme yarışması hazırlık dönemlerinin sonunda bulunacaktır, çünkü birey zaten bu aşamada oldukça yalın olmalıdır. Eklenen Masteron, bir döngü sonunda sık sık sevgili yaşam için sarkan son yağını kaybetmesine yardımcı olacak. Aynı zamanda fiziğinin olabileceği kadar zor görünmesini sağlayacaktır. Tabii ki, anti-östrojenik etki basitçe bu genel görünüşü güçlendirecektir. Rekabetçi olmayan vücut geliştirmeci için yalın olmayanlar için, Masteron'un etkilerinin tüm dikkat çeken olmayabilir.

        İkincisi, sezon dışı şişirme aşamalarında vücut yağ kazanımlarını en aza indirgemelerini sağlayacaktı, ancak bu aşamada kullanmak için yeterli neden bu değil. Vücut yağı onsuz kontrol edilebilir olmalıdır. Anti-östrojenik etkilere gelince, mevsim dışı döngüleri normal olarak yüksek dozlarda testosteron nedeniyle büyük miktarda aromataz aktivitesinden oluşur. Progesteron aktivitesi, Nandrolone bileşikleri ve olası Trenbolone ilavesi ile de yaygın olarak yüksektir.

Ek Anadrol veya Dianabol düşünün ve bu östrojenik aktivite çok belirgin hale gelebilir. Maalesef, anti-östrojenik etkilere sahipken, Masteron bu östrojenik aktivite seviyesine karşı savaşacak kadar güçlü olmayacaktır.

COA

Ürün adı Drostanolone Propionate
Görünüm Beyaz kristal toz
Erime noktası 124 ° C-128 ° C 125 ° C-127 ° C
Belirli Rotasyon + 26 C - + 32 ° + 27.5 °
Kurutma kaybı ≤0.5% % 0.20
Ateşleme Kalıntısı ≤0.1% % 0.02
tahlil ≥97% % 98.5

 


Açıklama


Masteron, steroid drostanolon propiyonatını içeren enjekte edilebilir bir preparasyondur. Drostanolone, bir dihidrotestosteron türevidir, en spesifik olarak 2a-metildihidrotestosterondur.


Sonuç olarak, bu steroidin yapısı östrojene aromatize olmayan ılımlı bir anabolik / güçlü androjen yapısıdır. Su tutma ve jinekomasti bu nedenle bu ilaçla devreye girmez. Masteron aslında vücutta aromataza bağlanma için diğer substratlarla rekabet eden anti-östrojenik aktivite sergileyebilir. Bu diğer steroidlerin dönüşüm oranını azaltacaktır, Masteron oral steroid Proviron ile aynı şekilde etki eder.


Vücut geliştiriciler aromatize olmayan androjenler gibi güçlü bir yapıya sahiptir ve Masteron'u kesme aşamasında çok faydalı bulur. Genel olarak, yarışmadan önceki haftalarda, kaslara yoğunluğa ve sertliğe daha iyi bir görünüm vermek amacıyla kullanılır. Vücut yağ yüzdesi yeterince düşük olduğu sürece, Masteron çok iyi çalışmalıdır.


Her şeyin olması gerektiği gibi uyması koşuluyla, kullanıcı profesyonel vücut geliştirmede çok popüler olan bu "yırtık" görünüme erişebilir. Androjenik etki, bu süre zarfında, kalorik alımın büyük ölçüde düşürüldüğü bir zaman için de çok önemli olabilir. Kullanıcıya, gösteriye çıkan yorucu eğitim seanslarında ilerlemek için "tekme" veya "sürücü" eklenir.


Uygulamalar


Drostanolone propiyonat, öncelikle kütlesini yitirirken gücünü korumak isteyen sporcular tarafından kullanılır. Belirli bir ağırlık sınıfında kalması gereken koşucular ve sporcular için faydalıdır.
Drostanolone propiyonat kas sertliğini ve yoğunluğunu artırabilir, böylece bireye sahnede rekabet ederken daha eksiksiz bir görünüm kazandırır.


Drostanolone propiyonat vücut yağını aynı tutarken veya düşürürken daha fazla güç sağlayabilir, hatta diyet sırasında kas kaybını önlemeye yardımcı olabilir.


Propiyonat ester bu bileşikle kullanıldığından, kanda tutarlı bir hormon seviyesi sağlamak için enjeksiyonların en az 3 veya 4 günde bir tekrarlanması gerekir. Haftalık dozaj 300-500mg aralığındadır. Östrojen bir sorun olmadığından, yan etkiler bu steroidle birlikte genellikle hafiftir. Daha önce tartışıldığı gibi, jinekomasti, su tutma ve yüksek tansiyon basınç sorun değil. Masteron ayrıca karaciğer toksik değildir, bu yüzden daha uzun döngülerde bile bu organın üzerine stres uygulanacağı konusunda çok az endişe vardır.


Tek gerçek yan etki dihidrotestosteronun temel androjenik özelliklerinden olacaktır. Bunlara yağlı cilt, sivilce, vücut / yüz kıllarının büyümesi, saldırganlık ve hızlandırılmış saç dökülmesi dahildir.


Masteron Yönetimi

Yetişkin erkekler için standart Masteron dozu normalde haftada 300-400mg arasında olacaktır. Normalde bu, toplam 6-8 hafta boyunca her gün 100mg enjeksiyon anlamına gelir. Bu, 6-8 hafta toplam çevrimi temsil ettiği anlamına gelmez, ancak bu bir yığının Masteron kısmı için ortak bir zaman dilimidir. Bazıları alternatif olarak dozlarını günlük enjeksiyon programına ayırmayı seçebilir, ancak diğer her gün yeterli olmalıdır. Bir Drostanolone Enanthate versiyonu bulunursa, haftada 1-2 enjeksiyon çalışacaktır, ancak böyle bir versiyon biraz nadirdir. Kadın meme kanseri tedavisi için standart doz 8-12 hafta boyunca haftada üç kez 100mg'dir. Bu genellikle geri dönüşü zor olabilecek virilizasyon semptomlarına yol açacaktır. Bununla birlikte, kimse hala kanserden daha iyi olduğunu inkar edemez.

Kadın sporcu için haftada 50 mg, toplam 4-6 hafta boyunca yeteri kadar olmalıdır. Bazı kadınlar, hormonu iyi tolere ettikleri takdirde haklı gösterilmeleri için haftada 100 mg'a daha yakın dozlar bulabilirler. Bu aralığın dozları çoğu kadın için kontrol edilebilir olmalı, ancak bireysel duyarlılık akılda tutulmalıdır. Haftada 100mg işaretinin üstünde veya 4-6 haftalık kullanımın ötesine geçen dozlar muhtemelen bir düzeyde virilizasyon semptomlarına neden olacaktır.

Ürün Listesi

Ürün adı CAS Numarası.

Testosteron Serisi

Testosteron 58-22-0
Testosteron Enanthate 315-37-7
Testosteron Asetat 1045-69-8
Testosteron Cypionate 58-20-8
Testosteron Propiyonat 57-85-2
Testosteron Fenilpropiyonat 1045-69-8
Testosteron İzokaproat 15262-86-9
Testosteron Decanoate 5721-91-5
Sustanon 250
Sustanon 100
Testosteron undekanoat 5949-44-0
Oral turinabo (4-Klorodehidrometiltestosteron) 2446-23-3
4-Klorotestosteron asetat (Clostebol asetat) 855-19-6
Mestanolone 521-11-9
Stanolon (androstanolone) 521-18-6
Mesterolone (Proviron) 1424-00-6
floksimesteron 76-43-7

Nandrolone Serisi

nandrolone 434-22-0
Nandrolone Decanoate 360-70-3
Nandrolone Fenilpropiyonat (Durabolin) 62-90-8
Nandrolone Undecylenate 862-89-5
Nandrolone propiyonat 7207-92-3
Nandrolone Cypionate
Trenbolone serisi
Trenbolone Asetat (Finaplix H / Revalor-H) 10161-34-9
Trenbolone Enanthate (parabol) 10161-33-8
metiltrienolondan 965-93-5
Trenbolone Hexahydrobenzyl Carbonate 23454-33-3
Tibolon 5630-53-5

Kalın diziler

Boldenone Undecylenate (Equipoise) 13103-34-9
boldenone 846-48-0
boldenone cypionate 106505-90-2
Boldenone Acetate 2363-59-9
Boldenone propiyonat

DHEA serisi

Dehidroisoandrosteron 3-asetat 853-23-6
Dehidroepiandrosteron (DHEA) 53-43-0
Epiandrosterone 481-29-8
7-keto DHEA 566-19-8

Drostanolone Serisi

Süperdrol Tozu (Metil-drostanolone) 3381-88-2
Drostanolone enanthate 472-61-145
Drostanolone Propionate 521-12-0
Metenolon Serisi
Methenolone enanthate 303-42-4
metenolon asetat 434-05-9

Oral steroidler

Metandrostenolon (Dianabol, metandienon) 72-63-9
Oxymetholone (Anadrol) 434-07-1
Stanozolol (Winstrol) 710418-03-8
Oxandrolone (Anavar) 53-39-4

Antiöstrojen Serisi

Tamoksifen Sitrat 54965-24-1
Klomifen Sitrat (Clomid) 50-41-9
Tamoksifen Sitrat (Nolvadex) 54965-24-1
Toremifene Sitrat (Fareston) 89778-27-8
Eksemestan 107868-30-4
Anastrozol (arimidex) 120511-73-1
Letrozol 112809-51-5
fulvestrant 129453-61-8

Seks arttırıcılar

Tadalafil (Cialis) 171596-29-5
Sildenafil (Viagra) 139755-83-2
Vardenafil 224789-15-5
Yohimbin HCl 65-19-0


İletişim bilgileri
Chongqing Tingyi Biotechnology Co.,Ltd

İlgili kişi: Tom

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)