Giant Steroid Pharma Co.,Ltd

Dev Steroid Pharm Co., Ltd
Kaliteli Ürün 丨 Güvenli Teslimat 丨 Profesyonel Hizmet

Ana sayfa ÜrünlerSolvent Filtrasyon Kiti

Yüksek Güvenlikli Solvent 100-51-6 Benzil Alkol USP Standardı% 99 Test

Sertifika
Çin Giant Steroid Pharma Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Giant Steroid Pharma Co.,Ltd Sertifikalar
Sizden başka hiçbir tedarikçiyle ilgilenmiyorum, Tom. Verimliliğiniz ve ürün kalitenizden çok etkilendim. Çok teşekkür ederim.

—— Andrew S (İngiltere)

Tom onun sözü olan biriydi ve başkasının elini uzatmazken çekti! Ona tekrar sipariş vermekten çekinmem. Üstün hizmet ve kalite!

—— James K (Avustralya)

Paket çok hızlı geldi, teşekkürler Tom. Sen kesinlikle benim yeni erkeğimsin. Başa çıkmak için harikasın.

—— Haydee Rodriguez (ABD)

Ben sohbet şimdi

Yüksek Güvenlikli Solvent 100-51-6 Benzil Alkol USP Standardı% 99 Test

High Safety Solvent 100-51-6 Benzyl Alcohol USP Standard 99% Assay
High Safety Solvent 100-51-6 Benzyl Alcohol USP Standard 99% Assay High Safety Solvent 100-51-6 Benzyl Alcohol USP Standard 99% Assay High Safety Solvent 100-51-6 Benzyl Alcohol USP Standard 99% Assay

Büyük resim :  Yüksek Güvenlikli Solvent 100-51-6 Benzil Alkol USP Standardı% 99 Test

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: TINGYI
Sertifika: GMP , ISO 9001:2008
Model numarası: 100-51-6
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Contact Me
Ambalaj bilgileri: Örtülü paket
Teslim süresi: 2 iş günü
Ödeme koşulları: Banka Havalesi - Bitcoin - Western Union - MoneyGram
Yetenek temini: 100 kg / Ay
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Benzil Alkol CA'LARI: 100-51-6
Görünüm: Şeffaf sıvı Veri türünün eşanlamlısı: Bentalol
Sevkiyat yöntemi: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, VB Renk: renksiz
Vurgulamak:

Çözücü filtre

,

steril şırınga filtresi

Şartname

Parametre sınıf
Analiz Öğeleri Tech. sınıf BP2000 Parfümeri Sınıf
Renk (Hazen) ≤30 ≤20 ≤15
Koku - - Çiçek ışık kokusu
İçerik (GC) (%) 99,0 99.9 99.95
ASİTLİĞİ
(BENZOİK ASİT OLARAK) (%)
0.1 0.08 0.05
Özgül ağırlık (20 ° C) 1043-1048 1043-1048 1043-1048
Klorür (ppm) ≤50 ≤50 ≤50
ÇÖZÜM TEMİZLİĞİ (1:30): Açık Açık Açık

Açıklama


Benzil Alkol, C6H5CH2OH formülüne sahip aromatik bir alkoldür. Benzil grubu genellikle "Bn" olarak kısaltılır (benzoil için kullanılan "Bz" ile karıştırılmamalıdır), dolayısıyla benzil alkol BnOH olarak adlandırılır. Benzil alkol, hafif, hoş bir aromatik kokuya sahip renksiz bir sıvıdır. Polaritesi, düşük toksisitesi ve düşük buhar basıncı nedeniyle faydalı bir çözücüdür. Benzil alkolü suda (4 g / 100 mL) kısmen çözünür ve alkollerde ve dietil eterde tamamen karışır.


Benzil Alkol, birçok bitki tarafından doğal olarak üretilir ve meyvelerde ve çaylarda yaygın olarak bulunur. Ayrıca yasemin, sümbül ve ylang-ylang dahil olmak üzere çeşitli esansiyel yağlarda bulunur. Aynı zamanda kastoreumda bulunan kimyasal bileşiklerden biridir. Bu bileşik kunduz bitkisi besininden toplanır.


Benzil Alkol neredeyse aynı kuvars ve yün lifi kırılma indisine sahiptir. Berrak bir kuvars nesnesi benzil alkole batırıldığında, neredeyse görünmez olur. Bu, bir nesnenin gerçek kuvarsdan yapılmış olup olmadığını tahribatsız olarak tanımak için bir yöntem olarak kullanılmıştır (kristal kafatasına bakınız). Benzer şekilde, benzil alkolün içine batırılmış beyaz yün de koyu ve medullu lifler ve bitkisel maddeler gibi kirletici maddeleri açığa çıkaran neredeyse görünmez hale gelir.Benzil alkol, sıçanlarda sadece 1.2 g / kg LD50 içeren hafif bir akut toksindir. Sağlıklı bireylerde hızlı bir şekilde benzoik aside okside olur, karaciğerde glisin ile konjuge edilir ve hippurik asit olarak atılır. Çok yüksek konsantrasyonlar solunum yetmezliği, vazodilatasyon, hipotansiyon, kasılmalar ve felç dahil toksik etkilere neden olabilir.


Benzil Alkol yenidoğanlar için toksiktir, soluk verme sendromu ile ilişkilidir. Benzil alkolün cilt alerjisine neden olduğu bildirilmiştir. Benzil alkolün gözle ciddi derecede toksik ve göze çok tahriş edici olduğu saftır. Benzil alkolün kanserojen olduğu kabul edilmez ve teratojenik veya üreme etkileriyle ilgili veri yoktur.

Uygulama


Merhem koruyucuları olarak kullanılan benzil alkol, lif, naylon ve plastik filmin kurutucusu, PVC stabilizatörleri, fotoğraf geliştirici, asetat lifi, mürekkep, boya, boya, epoksi reçine kaplama, boya gibi jelatin, ein, shellac, benzil hazırlamak için ara madde ester veya eter. Ayrıca baharat ve tat verici ajan, sabun, parfüm, kozmetik ve diğer ürünler için katkı maddeleri hazırlamak için de kullanılır. İndeks ve kuvars ve yün liflerinden dolayı, kuvars ve yün liflerinin maddelerini tanımlamak için hemen hemen aynı kırılmaya sahiptir. Parfümeri endüstrisinde fiksatif ve seyreltici olarak kullanılır.

Benzil alkol hidroksil çok canlıdır, iki fenil metan üretmek için benzen ile reaksiyona girebilir, N-benzil akrilamid reaksiyonu (Ritter reaksiyonu), ayrıca halojenli fosfor ve halojen asit ile benzil halojenür ile reaksiyona girebilir. Halojenli benzil ve fenil metanol, karboksilik asit ve alkol hidroksil benzil koruyucu grubuna kullanılan benzilin (Ben Jiaji) kimyasal reaktifidir. Benzil koruma grubu, hidrojenasyon ile çok kolay bir şekilde çıkar. Ek olarak, benzil alkolün, farklı konsantrasyon ve sıcaklıkta nitrik asit ile oksitlendiğinde, aldehitleri veya asitleri oluşturabilmesi durumunda benzoik aside oksitlenen daha fazla oksidan olma olasılığı da vardır.

Penisilin enjeksiyonu, hastanın şiddetli ağrı yapmasını önlemek için, anestezi için sıklıkla benzil alkol kullandığında, bu ağrı çok güçlü olmayacaktır, bu yüzden benzen metanol de "ağrısız su" olarak bilinir. Bununla birlikte, kısa sürede klinik olarak yaygın bir yan etki görülmüştür: gluteal kas kontraktürü. Bunun nedeni, benzil alkolün insan vücudu tarafından absorbe edilmesinin kolay olmaması, enjeksiyon bölgesinde uzun süreli birikim olması, çevredeki kas nekrozunun ciddi olmasına neden olacağı ve hatta kemik gelişimini etkileyeceğidir.


Dozaj

Benzil alkolü, temel olarak, yasemin yağı, ylang-ylang yağı, yasemin yağı, sümbül yağı, susam yağı, sümbül balzamı, peru balzam ve tolu balzam gibi esansiyel yağda serbest veya ester formunda bulunur. Benzil alkol uzun süre saklanmamalıdır. Havadaki benzaldehit ve anisole yavaşça oksitlenebilir. Bu nedenle, benzil alkol ürünleri genellikle benzaldehit özelliği ile badem aroması gibi kokar. Ek olarak, benzil alkol ayrıca nitrik asit gibi birçok antioksidan tarafından benzoik aside kolayca okside edilir.


Benzil alkolün narkotik bir etkisi vardır. Göz, cilt ve solunum sistemi üzerinde güçlü bir uyarıcı etkiye sahiptir. Yutulması, solunması veya ciltle temas vücuda zararlıdır. Biri baş ağrısı, mide bulantısı, kusma, gastrointestinal tahriş, kasılma, benzil alkol alımından sonra koma hissedecektir . Ciddi şartlarda ölüme yol açabilir. Sıçanlarda ortalama ölümcül doz 1230mg / kg'dır. Benzil alkol vücuda girdiğinde, ilk önce benzoik aside oksitlenir ve daha sonra hippurik asit ve salgılar oluşturmak için karaciğerde glisin ile yoğunlaşır. Solvent olarak benzil alkol kullanılarak intramüsküler enjeksiyon, gluteal kas kasılmasına neden olabilir.

Rekabet Avantajlarımız


1. Zengin deneyim
Firmamız uzun yıllar ilaç alanında Çin'de profesyonel bir üretim lideri fabrika.


2. Üstün kalite, saflık ve elverişli
Firmamız ilaç alanında Çin'de profesyonel bir lider üreticisidir. İyi kalite bizim gizli başarımızın biridir.

3. Güvenli ve hızlı teslimat
GOLDEN FORWARDER ve UK Warehouse ürünlerine sahibiz, böylece hızlı ve güvenli teslimat yapabiliriz.

4. paket

Profesyonel malzemelerle profesyonel paketleme.

5. Rekabetçi Fiyatlar

Yüksek qulity ile düşük fiyat.

SSS

S1: Ürün Kaliteniz Üçüncü Şahıs Laboratuar Tarafından Onaylandı mı?
       
A: Evet, Tüm ürünler kesinlikle bizim QC tarafından test edilmiş, QA tarafından onaylanmış ve Çin, ABD, Kanada, Almanya, İngiltere, İtalya, Fransa vb üçüncü taraf laboratuarı tarafından onaylanmıştır. .


S2. Üretici misiniz?
Bir: evet, biz kendi fabrika ve laboratuvar.

S3: Herhangi bir indirim var mı?
C: Evet, eski müşteriler ve daha büyük miktarlarda olduğu gibi, her zaman büyük indirimler ve sürprizlerle destek veriyoruz.

S4: VISA işletme kredi kartını kabul ediyor musunuz?
C: Üzgünüz, VISA kredi kartını kabul etmiyoruz, Western Union, MoneyGram, Banka Havalesi, Bitcoin, Litecoin'i kabul etmek istiyoruz.

S5: Kalite şikayetlerini nasıl ele alıyorsunuz?
C: Öncelikle, kalite sorununu sıfıra indirmek için QC departmanımız ihracat ürünlerimizin sıkı bir incelemesini yapacak. Bizim tarafımızdan kaynaklanan gerçek bir kalite sorunu varsa, değiştirme veya para iadesi için ücretsiz ürünler göndereceğiz.


S5: Siparişe nasıl devam edilir?

İletişim bilgileri
Giant Steroid Pharma Co.,Ltd

İlgili kişi: sales

Tel: +8615827096298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)