Giant Steroid Pharma Co.,Ltd

Dev Steroid Pharm Co., Ltd
Kaliteli Ürün 丨 Güvenli Teslimat 丨 Profesyonel Hizmet

Ana sayfa ÜrünlerSarms ham toz

Andarine S4 401900-40-1 Vücut Geliştirme Sarmaları Hızlı Etki 1235370-13-4

Sertifika
Çin Giant Steroid Pharma Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Giant Steroid Pharma Co.,Ltd Sertifikalar
Sizden başka hiçbir tedarikçiyle ilgilenmiyorum, Tom. Verimliliğiniz ve ürün kalitenizden çok etkilendim. Çok teşekkür ederim.

—— Andrew S (İngiltere)

Tom onun sözü olan biriydi ve başkasının elini uzatmazken çekti! Ona tekrar sipariş vermekten çekinmem. Üstün hizmet ve kalite!

—— James K (Avustralya)

Paket çok hızlı geldi, teşekkürler Tom. Sen kesinlikle benim yeni erkeğimsin. Başa çıkmak için harikasın.

—— Haydee Rodriguez (ABD)

Ben sohbet şimdi

Andarine S4 401900-40-1 Vücut Geliştirme Sarmaları Hızlı Etki 1235370-13-4

Andarine S4 401900-40-1 Bodybuilding Sarms Quick Effect 1235370-13-4
Andarine S4 401900-40-1 Bodybuilding Sarms Quick Effect 1235370-13-4 Andarine S4 401900-40-1 Bodybuilding Sarms Quick Effect 1235370-13-4 Andarine S4 401900-40-1 Bodybuilding Sarms Quick Effect 1235370-13-4

Büyük resim :  Andarine S4 401900-40-1 Vücut Geliştirme Sarmaları Hızlı Etki 1235370-13-4

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GSP
Sertifika: GMP , ISO 9001:2008
Model numarası: 401900-40-1
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Contact Me
Ambalaj bilgileri: Örtülü paket
Teslim süresi: 2 iş günü
Ödeme koşulları: Banka Havalesi - Bitcoin - Western Union - MoneyGram
Yetenek temini: 100 kg / Ay
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Andarine CAS: 401900-40-1
Görünüm: Sarı toz kullanım: Kas Kazanımı
Nakliye Yöntemi: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, VB Eşanlamlı sözcük: S4
Vurgulamak:

Ham steroid tozları

,

sarmal steroidler

Uygulama

 

Andarine, AR'ye bağlanırken testosteronun gücünün yaklaşık% 33'ü olduğu için en yüksek androjenik etkilere sahip bir SARM'dir.Andarine ayrıca, daha güçlü bir etkiyi etkilemek için AR'yi kişinin doğal testosteronuna duyarsızlaştırarak üretilen kas kütlesi miktarını artırır.

 

Andarine, şimdiye kadar yaratılmış en çok yönlü SARM'dir.Sadece 2. aşama araştırma çalışması için onaylanan ilk SARM değil, şimdiye kadar en çok analiz edilen ve araştırılan SARM haline geldi.Anabolik potansiyelinin keşfedilmesinden sonra, Andarine'in birincil amacı, yaşa bağlı kas kaybı, osteoporoz ve benzer hipogonadizm semptomlarına veya son dönem böbrek hastalığına alternatif bir tedavi geliştirmeyi amaçladı.

 

Yağsız vücut kütlesini korumanın yanı sıra, Andarine onu iyileştirmeye de yardımcı olabilir.Aşama 1 çalışmasından, Andarine 90 günden daha kısa bir sürede 3,3 lbs'lik bir artışa dair kanıt sağlamıştır ve egzersiz veya günlük diyette herhangi bir değişiklik yoktur.İstenmeyen bir yan etki (veya isterseniz fayda) vücut yağındaki azalmadır.Vücut yağındaki azalmalar kişinin genetiğine bağlıdır, ancak vücudun yağ dokusunu oksitleme yeteneği üzerinde kesinlikle güçlü etkileri olacaktır.Andarine'nin sadece büyük bir afiniteye (androjen reseptörlerine bağlanma gücü) sahip olmadığı, aynı zamanda bazı geleneksel steroidlerden daha büyük anabolik etkiler sunduğu bulundu.

 

Kas geliştirme avantajlarının yanı sıra Andarine, karaciğer hasarına neden olmaz, jinekomastiyi önleyebilir (erkeklerde göğüs büyümesi) ve genel sağlığınızı iyileştirmeye yardımcı olabilir.

 
 
 
Açıklama


Andarine (GTx-007, S-4), kas erimesi, osteoporoz ve iyi huylu prostat hipertrofisi gibi durumların tedavisi için GTX, Inc tarafından, steroidal olmayan androjen antagonisti bikalutamid kullanılarak geliştirilmiş bir araştırma seçici androjen reseptör modülatörüdür (SARM). kurşun bileşik.


Andarine, androjen reseptörleri için oral yoldan aktif bir kısmi agonisttir. Hem anabolik hem de androjenik etkiler açısından diğer SARM'lere göre daha az etkilidir. İyi huylu prostat hipertrofisi olan bir hayvan modelinde, andarinin prostat ağırlığını finasteride benzer etkinlikle, ancak üretmeden azalttığı gösterilmiştir. kas kütlesinde herhangi bir azalma veya anti-androjenik yan etkiler. [3]Bu, dihidrotestosteronun prostat bezindeki reseptör hedeflerine bağlanmasını rekabetçi bir şekilde bloke edebildiğini, ancak androjen reseptörlerindeki kısmi agonist etkileri, geleneksel olarak BPH tedavisinde kullanılan anti-androjenik ilaçlarla ilişkili yan etkileri önlediğini göstermektedir.

 

 

 

Etkileri

Andarine (S4) 'ün etkileri hacim oluşturmadan kesmeye ve toplam vücut dönüşümüne kadar değişebilir;bununla birlikte, hacim artışı (kas / kütle kazanımları) üç alandan en zayıfı olacaktır.S4'ün birçok yağsız kas dokusunu sıkıştırdığı bilinmemektedir, ancak kas stimülasyonu (egzersiz) ile birlikte yeterli kalorinin mevcut olması koşuluyla yağsız kazançlar yapılabilir ve yapılmalıdır.Gerçekten bedene göre paketlemek isteyen sezon dışı sporcu için bu, tek başına bir ürün değil, bir plana sağlam bir katkı olsa da, planlarını temel almak isteyecekleri bir ürün değildir.Andarine, güç artışına yardımcı olmasıyla bilinir.Bireyin daha ağır ağırlıkları kaldırmasına izin verdiği için büyümeye çalışırken gücü artırmak bir fayda olabilir.Bununla birlikte, güç ve boyut her zaman el ele gitmez ve büyümeye çalışırken bir ölçü olarak kullanılamaz.Boyutta herhangi bir artış olmamasına rağmen çok az kilo almak veya hiç kilo almamak ve yine de gücü artırmak çok mümkündür.

Kesme, Andarine'nin (S4) gerçekten öne çıktığı yerde ve çeşitli nedenlerle olacaktır.Herhangi bir kesim planının birincil amacı vücut yağını kaybetmektir.Vücut yağını kaybetmek için kişinin tükettiğinden daha fazla kalori yakması gerekir, bu da yağsız kas dokusunu riske atar.S4 takviyesi, kalori açığı sırasında kas dokusunu korumak için araçlar sağlayabilir.Ne kadar çok doku korunursa, metabolizma o kadar güçlü yanmaya devam eder.Doku kaybedilirse, metabolizma yavaşlayabilir ve yağ kaybını zorlaştırabilir.Bazı veriler, S4'ün doğrudan lipolizi (yağ kaybı) artırdığını da göstermiştir, ancak bu etkinin ne kadar önemli olduğu belirsizdir.Kesim planına eşit derecede faydalı olan Andarine'in zayıf bir vücutta sertliği ve tanımı önemli ölçüde artırdığı gösterilmiştir.Bu SARM'nin sertleştirme ve kuvvet etkileri genellikle anabolik steroid Winstrol ile karşılaştırılmıştır.Ek bir bonus olarak, S4'ün gücü artıran özellikleriyle, keserken güç artmayabilirken, bu SARM'yi kullanırsanız, aksi takdirde azalacak olan gücünüzün çok daha fazlasını koruduğunuzu çok iyi görebilirsiniz.

Her gün spor meraklıları için bu, piyasadaki en iyi SARM'lardan biri olabilir.Herhangi bir ürünle muazzam miktarda kas kazanmak ve parçalamak mümkün değildir.Her iki yönde de en uç noktaya gitmek istiyorsanız, her seferinde bir yön seçmelisiniz.Ancak, daha fazla bir dönüşüm arıyorsanız, boyutta büyük artışlar veya kemiğe yırtılmış değil, atletik performanstaki artışlarla daha çok bir plaj gövdesi görünümü istiyorsanız, bu mevcut en iyi SARM'lardan biridir.Yan etkisi dostça doğası nedeniyle, aynı zamanda daha çekici olanlardan biridir.

Andarine S4 401900-40-1 Vücut Geliştirme Sarmaları Hızlı Etki 1235370-13-4 0
 
 

Doğru Dozlama

 

S-4, 12-16 hafta boyunca haftanın 5 günü 50mg-75mg olarak alınmalıdır.Daha önce de belirtildiği gibi, S-4'ün gün boyunca 3 ayrı durumda alınması gerekmez;ancak bu yöntemi tercih eden kişiler için, üç ana öğününüzde bir kez 25 mg'lık bir doz (kabaca yarım mililitre) önerilir.

 

Bir kez daha, yukarıda belirtildiği gibi, S-4'ün azalan getiri noktası var.Bu, S-4'ün 75 mg'ı geçtiği veya S-4'ün 16 haftadan fazla kullanımının herhangi bir ek kas kütlesi ile sonuçlanmayacağı anlamına gelir.Yan etkilerde de artış olmayacak, ancak AR duyarsızlaştırma riskiyle karşı karşıya olacak ve kaçınılmaz olarak ürününüzü boşa harcayacaksınız. 6-8 haftadan daha az S-4 ile dozlama tavsiye edilmez ve araştırmacının ürünün tüm faydalarına tanık olmasına izin vermez.

 

Kesme için önerilen doz 6-8 hafta 50 mg'dır.Her gün kullanmalı ve ardından 2 gün izin almalısınız.S4'ü döngünün uzunluğu boyunca günlük almak, görüşte değişikliklere neden olabilir.

 
 
 

COA

 

Test Öğesi Analiz Spesifikasyonu Sonuç
Açıklama kristal pudra Uygun
Erime aralığı 129 ° C ile 132 ° C 130,8 ° C-131 ° C
Kurutma kaybı ≤% 0,5 % 0,20
Spesifik rotasyon -58 ° ~ -62 ° (C = 1, CH3OH içinde) -61.05 °
Sülfatlı kül ≤% 0,1 % 0,08
Ağır metaller ≤10 ppm Uygun
Klorürler ≤% 0,02 Uygun
Sülfatlar ≤% 0,02 Uygun
Flor % 14,7 ~% 17,9 % 15.2
Artık çözücü Metanol ≤% 0,2
İzopropanol ≤% 0,2
Etil asetat% 0,2
Kloroform ≤% 0,2
% 0.0
% 0.0
% 0.0
% 0.0
İlgili maddeler
(HPLC)
Tek kirlilik ≤% 0,2
Toplam safsızlıklar ≤% 0,5
% 0.05
% 0,08
Tahlil ≥% 99,5 % 99.9
Sonuç Referans ile uygunluk

 

 

 

 

Andarine Kullanımları

 

 

 

 

 

 

 

 

Kesme için (S4'ün en iyi kullanımı)

  • Andarine'in özellikleri steroidler Anavar ve Winstrol ile çok benzer, tek fark, S4'ün daha iyi yağsız kas kazanımı sağlayabilmesidir.S4, AR'ye aynı bağlanma benzerliğini gösterir, dolayısıyla benzer yağ yakma etkileri sunar.S4 ayrıca lipid birikimine neden olan bir enzim olan LPL'yi (lipoprotein lipaz) da minimize edebilir.
  • Ayrıca Andarine, hipokalorik bir ortamda kas kütlesini korurken ve hatta güçlendirirken yağı azaltır.Ayrıca, su tutma oranını minimuma indiren veya hiç tutmayan "estetik" kesilmiş görünüm için damarlanmayı iyileştirir.Steroidlerin aksine, eklemlerinizi etkilemez, bunun yerine kas kütlesini ve gücünü güçlendirir.Ayrıca ağrılı pompalara veda edebilirsiniz.
  • Önerilen Dozaj: 6-8 hafta 50 mg.

 

 

Yeniden Düzenlemek İçin

  • Yağ kaybederken kas kazanmayı hedeflediğiniz için daha iyi sonuçlar için Ostarine gibi daha anabolik bir SARM ile S4 kullanın.
  • Önerilen alım miktarı 4 ila 8 hafta 50-75 mg'dır.

 

Yağsız Kas ve Güç Kazanımları İçin (şişkinlikten uzak)

  • Andarine'in ürettiği güç kazanımları hızlı, kalıcı, korunmuş ve çok temizdir.S4 sizi her yerde iyi hissettiriyor.
  • Önerilen doz 50 mg'dır.

 

 

Herhangi bir ihtiyaç, lütfen bizimle iletişime geçin

Whatsapp: + 86-13657291547

Eposta: devsteroidsource@protonmail.com

 

 

İletişim bilgileri
Giant Steroid Pharma Co.,Ltd

İlgili kişi: sales

Tel: +8615827096298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)