Giant Steroid Pharma Co.,Ltd

Dev Steroid Pharm Co., Ltd
Kaliteli Ürün 丨 Güvenli Teslimat 丨 Profesyonel Hizmet

Ana sayfa ÜrünlerSarms ham toz

SR9009 Kas Güçlü Etki Kazanıyor 99% saflıkta 1379686-30-2 Vücut Geliştirme

Sertifika
Çin Giant Steroid Pharma Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Giant Steroid Pharma Co.,Ltd Sertifikalar
Sizden başka hiçbir tedarikçiyle ilgilenmiyorum, Tom. Verimliliğiniz ve ürün kalitenizden çok etkilendim. Çok teşekkür ederim.

—— Andrew S (İngiltere)

Tom onun sözü olan biriydi ve başkasının elini uzatmazken çekti! Ona tekrar sipariş vermekten çekinmem. Üstün hizmet ve kalite!

—— James K (Avustralya)

Paket çok hızlı geldi, teşekkürler Tom. Sen kesinlikle benim yeni erkeğimsin. Başa çıkmak için harikasın.

—— Haydee Rodriguez (ABD)

Ben sohbet şimdi

SR9009 Kas Güçlü Etki Kazanıyor 99% saflıkta 1379686-30-2 Vücut Geliştirme

SR9009 Muscle Gaining Strong Effect 99% purity 1379686-30-2  Bodybuilding
SR9009 Muscle Gaining Strong Effect 99% purity 1379686-30-2  Bodybuilding SR9009 Muscle Gaining Strong Effect 99% purity 1379686-30-2  Bodybuilding SR9009 Muscle Gaining Strong Effect 99% purity 1379686-30-2  Bodybuilding

Büyük resim :  SR9009 Kas Güçlü Etki Kazanıyor 99% saflıkta 1379686-30-2 Vücut Geliştirme

Ürün ayrıntıları:
Menşe yeri: Çin
Marka adı: GSP
Sertifika: GMP , ISO 9001:2008
Model numarası: 1379686-30-2
Ödeme & teslimat koşulları:
Min sipariş miktarı: 10
Fiyat: Contact Me
Ambalaj bilgileri: Örtülü paket
Teslim süresi: 2 iş günü
Ödeme koşulları: Banka Havalesi - Bitcoin - Western Union - MoneyGram
Yetenek temini: 100kg / ay
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: SR9009 CAS: 1379686-30-2
Görünüm: Pudra kullanım: Kas Kazanımı
Nakliye Yöntemi: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, VB renk: Beyaz
Vurgulamak:

Ham steroid tozları

,

sarmal steroidler


COA

Ürün adı SR9009 CAS NUMARASI. 1379686-30-2
Seri No BDL1115 Miktar 250G
Üretim tarihi 14 Ekim 2017 Yeniden test tarihi 13 Ekim 2018
Kurumsal standartlara dayalı test
Emzik öğesi Teknik Özellikler Sonuçlar
Görünüm Kirli beyaz ila beyaz toz Kirli beyaz ila beyaz toz
HNMR Yapıyı onaylar Uygun
Deney (HPLC) ≥% 99 % 99.60
LCMS MW için onaylar Uygun
Erime noktası 80ºC ~ 81ºC Uygun
Depolama: İyi kapatılmış bir kapta saklayın, serin ve kuru bir yerde saklayın ve güçlü ışık ve ısıdan uzak tutun.
Sonuç: Malzeme şirket içi standartlara uygundur.

 

 

 


Açıklama


SR9009, bir Seçici Androjen Reseptör Modülatörüdür (SARM) SR9009, karmaşık diyet planları veya yoğun egzersizler olmadan vücut yağını azaltmaya yardımcı olabilir.Kas gelişimine bile yardımcı olur.SR9009, vücudun metabolik hızını artırarak çalışır.Rev-erbα adlı bir proteine ​​bağlanır, bu da yağ depolayan hücrelerin glikoz metabolizması üretimini ve makrofajların aktivitesini düzenlemekten sorumludur (ölü hücrelerin vücuttan atılma oranını kontrol eder).Böylelikle SR9009, bu çok önemli protein ile birleşerek vücuttaki iskelet kaslarının metabolik hızını artırır.Aynı zamanda kolesterol ve trigliserit düzeyini düşürür.Etkiler, düzenli ve yoğun bir egzersiz programına benzer.


 

 

 


Uygulama


SR9009, Scripps Araştırma Enstitüsü tarafından geliştirilmiştir. SR9009, ağızdan alınan sentetik bir Rev-Erb ligandıdır.Bu çok eşsiz bir bileşiktir.Rev-Erb proteinini uyararak SR9009, insan vücudundaki birçok düzenleyici mekanizmayı büyük ölçüde etkileme yeteneğine sahiptir.

Örneğin, sirkadiyen ritimleri, lipit ve glikoz metabolizmasını, yağ depolayan hücreleri ve makrofajları etkileyebilir.Bu nedenle, Stenabolic, kullanıcının yağ kaybetmesine ve dayanıklılığı büyük ölçüde artırmasına olanak tanıyacak ve her ikisi de bir atlet için çok arzu edilen etkilerdir.

 


 

 

 


Vücut geliştirmede kullanır


SR9009'un bir atlete açtığı tüm olasılıkları gerçekleştirmek için bir dahi olmaya gerek yoktur - inanılmaz dayanıklılık ve güç, yağ kaybı, kas hipertrofisi (büyüme), gelişmiş kolesterol ve kan şekeri seviyeleri ve artan metabolizma.Bu nedenle, Cardarine (GW-501516) ile görülenlere benzer sonuçlar beklenebilir, ancak çok daha fazla fayda sağlar.Ayrıca, stenabolik hem tek başına hem de istif halinde harika çalıştığı için, herhangi bir steroid veya SARMS döngüsüne çok iyi bir katkı olacaktır ve Cardarine ile birlikte kullanıldığında özellikle etkileyici sonuçlar verecektir.


Sonuç olarak, Stenabolic daha fazla kardiyo antrenmanı yapmanıza, daha fazla ağırlık kaldırmanıza, yağ kaybetmenize, yağsız kas kütlesi kazanmanıza ve kolesterol seviyelerini iyileştirmenize olanak tanır.SR'yi Anavar veya Trenbolone gibi steroidlerle kombinasyon halinde kullanırken kolesterol ve kardiyo yönetimi çok önemlidir.


 


 


Tıbbi kullanımlar


Mantıken, pek çok olumlu etkiye sahip olan SR9009, tıpta son derece çeşitli bir kullanıma sahip olacaktır.Örneğin, trigliseridlerdeki ve plazma glikozundaki şiddetli düşüş, tip 2 diyabetin tedavisinde büyük bir yardımcı olacaktır.Dahası, Stenabolik yaşlanmanın neden olduğu kas ve güç kaybı olan sarkopeni tedavisinde çok önemli bir unsur olacaktır.


Buna ek olarak, SR9009, egzersizin yerini alabileceği için doktorların, tıbbi nedenlerle herhangi bir egzersiz yapamayan veya yapamayan kişilerde obeziteyi tedavi etmesine izin verecektir.Son olarak, kolesterol ile ilgili durumların veya metabolik sendromların tedavisinde etkinliğini olduğundan fazla tahmin etmek çok zordur.


 


 


Önerilen dozajlar


Optimum dozajlar günde 20 ila 30 miligram (mgs) arasındadır.Bununla birlikte, bir dezavantaj var - çok kısa yarılanma ömrü nedeniyle, vücuttaki aktif maddenin en iyi dengesi için gün boyunca aralık bırakmanız gerekecek.Bu nedenle, kullanılan tam doza bağlı olarak her 2-4 saatte bir stenabolik kullanmak en iyisidir.Örneğin günlük doz 30 mg olduğunda her 4 saatte bir 10 mg alabilirsiniz.


 


 


Faydaları


Stenabolik (SR9009), obeziteyi azaltmanın yanı sıra metabolik sendromu tersine çevirme yeteneklerine sahiptir.Hayvan çalışmalarında, farelerde iskelet kasının metabolik aktivitesini arttırdığı gösterilmiştir.Tedavi edilen fareler daha büyük kaslar geliştirirken zayıfladı.Ayrıca aerobik egzersizin etkisini taklit ederek koşma yeteneklerinde% 50 artış vardı.Stenabolik, dayanıklılık eğitimi almış hayvanlarda gözlemlenen değişikliklere benzer bir şekilde iskelet kasının metabolik profilini değiştirir.Basit bir ifadeyle, SR9009 kasa mevcut metabolizmasını değiştirmesini söyleyen bir sinyal gönderir.

 

Gün içinde metabolizma doğal olarak hızlanır ve yavaşlar.Bu, yiyeceklerin zaman zaman enerji için kullanıldığı ve diğer zamanlarda yağ olarak depolandığı anlamına gelir.SR9009 re-sync, yiyeceklerin ve fazla yağın enerji olarak kullanılmasını sağlayan işlevsiz bir metabolik saattir.Karaciğerde lipid ve glikoz metabolizmasını, inflamatuar yanıtları ve yağ depolayan hücreleri etkileyen vücutta doğal bir protein olan Rev-erba'ya bağlanır.Bu süreç, SR9009'un artan kas gücü ile birlikte metabolizmayı başlatmasını sağlar.


 

 

 


Fonksiyon

 

SR 9009, TSRI'da Burris ve ekibi tarafından geliştirilen bir çift bileşikten biridir.İlaç, vücutta karaciğerde lipid ve glikoz metabolizmasını, inflamatuar yanıtları ve yağ depolayan hücreleri etkileyen doğal bir protein olan Rev-erbα'ya bağlanır.Rev-erbα'ya bağlanarak, SR9009 başka bir hoş yan etki ile metabolizmayı başlatabilir: artan kas gücü.

Şimdi, Rev-erbα'nın etkinliğini ilaçlarla modüle ettikten sonra, araştırmalar bunun iskelet kasları üzerindeki doğrudan etkisini gösterdi. Böylesine güçlü sonuçlarla Burris ve ekibi, öncelikle SR9009 ve diğer benzer bileşiklerin geliştirilmesine odaklanacak bir biyoteknoloji şirketi için finansman arıyor. insanlarda güvenli kullanım için.


SR9009 Kas Güçlü Etki Kazanıyor 99% saflıkta 1379686-30-2 Vücut Geliştirme 0

 

SR9009 Kas Güçlü Etki Kazanıyor 99% saflıkta 1379686-30-2 Vücut Geliştirme 1

 

 


SR9009 nasıl çalışır?


Rev-Erb proteinini bağlayarak ve aktive ederek, Stenabolic vücutta çok geniş bir süreç yelpazesini tetikler.En belirgin olanı kaslardaki mitokondri sayısının artması ve metabolizmanın artmasıdır.


Kaslardaki artan mitokondri sayısının bir sonucu olarak, kullanıcı dayanıklılık ve kas gücünde önemli bir iyileşme fark edecektir.Aslında, çalışmalarda kullanılan fareler, SR9009 ile uygulandıklarında hem mesafe hem de zaman açısından% 50 daha fazla koşabilirler.Bu, bu mitokondrilerin tam olarak vücutta enerji üreten olması nedeniyle mümkündür.Ayrıca makrofaj sayısının artması sayesinde kaslardan bozuk mitokondriler çıkarılır ve yenileri ile değiştirilir.


Ayrıca metabolik hızlardaki değişim, kullanıcı dinlenirken bile enerji harcamasını% 5 arttırır;bu nedenle, SR fazla kalori yakar ve yağa dönüşmelerine izin vermez.Bu, gelişmiş glikoz metabolizmasıyla birleştiğinde, yağın etkili bir şekilde yakılmasına yardımcı olur, bu da vücudun, sürekli bir egzersiz durumunda olduğu gibi hareket etmesini sağlar.


 

 

Ticaret Maddesi

minimum sipariş miktarı 10 g
Fiyat Pazarlık edilebilir
Ödeme şartları Western Union, MoneyGram, Banka Havalesi, Bitcoin, Litcoin
paketleme Detayları Gizli ve Gizli paketleme
Teslimat süresi Ödemeyi aldıktan sonra 12 saat içinde
Lider zaman Ödemeyi onayladıktan sonra 4 ~ 6 iş günü
Teslimat EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, VB
Takip numarası 24 saat içinde size teklif edilebilir
Tedarik Yeteneği Stoktaki kütle
 

 

 

Herhangi bir ihtiyaç, lütfen bizimle iletişime geçin

Whatsapp: + 86-13657291547

Eposta: devsteroidsource@protonmail.com

 

İletişim bilgileri
Giant Steroid Pharma Co.,Ltd

İlgili kişi: sales

Tel: +8615827096298

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)