Dev Steroid Pharm Co., Ltd
Kaliteli Ürün 丨 Güvenli Teslimat 丨 Profesyonel Hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa

Giant Steroid Pharma Co.,Ltd

Sertifikalar
iyi kalite Nandrolone Decanoate tozu satış için
iyi kalite Nandrolone Decanoate tozu satış için
Müşteri yorumları
Sizden başka hiçbir tedarikçiyle ilgilenmiyorum, Tom. Verimliliğiniz ve ürün kalitenizden çok etkilendim. Çok teşekkür ederim.

—— Andrew S (İngiltere)

Tom onun sözü olan biriydi ve başkasının elini uzatmazken çekti! Ona tekrar sipariş vermekten çekinmem. Üstün hizmet ve kalite!

—— James K (Avustralya)

Paket çok hızlı geldi, teşekkürler Tom. Sen kesinlikle benim yeni erkeğimsin. Başa çıkmak için harikasın.

—— Haydee Rodriguez (ABD)

Ben sohbet şimdi

Giant Steroid Pharma Co.,Ltd

1 2 3 4 5 6
Giant Steroid Pharma Co.,Ltd Giant Steroid Pharma Co.,Ltd Giant Steroid Pharma Co.,Ltd Giant Steroid Pharma Co.,Ltd Giant Steroid Pharma Co.,Ltd Giant Steroid Pharma Co.,Ltd
Factory Factory Production Equipment Sterile Environment Production Quality Control

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Dünya çapında
Markalar : DEV
No. Çalışanları : 300~600
Yıllık satış : 30000000-40000000
Yıl kurulan : 2001
İhracat p.c : 70% - 80%

GiantSteroid Pharma Co., LTD.Haziran 2008'de kurulmuş olup, Çin'de farmasötik hammaddelerin pilot bir girişimidir.70'den fazla çalışanıyla 500 metrekarelik bir alanı kaplayan şirket, 30 milyon RMB kayıtlı sermayeye sahipti.Firmamız üretim departmanı, kalite departmanı, işletme departmanı, bilgi merkezi, dağıtım merkezi ve diğer çoklu departmanları kurmuş ve 10 yılı aşkın süredir ihracat tecrübesine sahiptir.

 

 

Pazarın talebini karşılamak için Ar-Ge'ye büyük fon ve beyin yatırımı yapıyor, yeni ürünler geliştiriyoruz ve yeni tekniklere öncülük ediyoruz.Tesislerimizden çıkan tüm ürünler, Ar-Ge departmanımıza ulaşan, birçoğu uluslararası standartlara ulaşan gelişmiş iç pazar standardına ulaşan Ar-Ge departmanımızın meyvesi.

Şirketimiz, işimizin her aşamasını sürdürmek ve geliştirmek ve müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için çaba göstermektedir.Sitemizdeki tüm ürünler gönderilmeye hazırdır - bu, onları stoklarımızda bulundurduğumuz ve ödeme onayından sonra 48 saat içinde size gönderebileceğimiz anlamına gelir.

Zengin çevrimiçi satış deneyimi ile en yüksek teslimat garantisini sunuyoruz.Müşteri memnuniyetinin ve güvencesinin bir numaralı öncelik olduğundan emin olacaksınız.İkinci kez müşterilerimiz için indirimler mevcuttur.Güvenilirliğimize güvenebilirsiniz.Olağanüstü bir hizmetimiz var ve müşterilerimizin tüm ihtiyaçları karşılanıyor.Herhangi bir sorunuz varsa, benimle her zaman e-posta veya telefon yoluyla iletişime geçebilirsiniz ve size uyacak herhangi bir zorluk için bir çözüm bulacağız.

 

Yüksek kalite, en iyi fiyat, birinci sınıf hizmet, yüksek başarılı teslimat oranı, stoklarımız var, bu nedenle ödemenin geldiği gün hızlı bir şekilde teslimat yapabiliriz.

 

Gelecekteki iş ilişkileri ve karşılıklı başarıya ulaşmak için bizimle iletişime geçmek için hayatın her kesiminden yeni ve eski müşterilere hoş geldiniz!

 

İletişim bilgileri
Giant Steroid Pharma Co.,Ltd

İlgili kişi: Mr. Eric

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)