Chongqing Tingyi Biyoteknoloji Co, Ltd
Kaliteli Ürün, Güvenli Teslimat, Profesyonel Hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerAnabolik steroidler enjekte edilebilir

Anavar 50 CAS 53-39-4 Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler CAS 53-39-4 Üstyapı İçin

Sertifika
iyi kalite Nandrolone Decanoate tozu satış için
iyi kalite Nandrolone Decanoate tozu satış için
Sizden başka hiçbir tedarikçiyle ilgilenmiyorum, Tom. Verimliliğiniz ve ürün kalitenizden çok etkilendim. Çok teşekkür ederim.

—— Andrew S (İngiltere)

Tom onun sözü olan biriydi ve başkasının elini uzatmazken çekti! Ona tekrar sipariş vermekten çekinmem. Üstün hizmet ve kalite!

—— James K (Avustralya)

Paket çok hızlı geldi, teşekkürler Tom. Sen kesinlikle benim yeni erkeğimsin. Başa çıkmak için harikasın.

—— Haydee Rodriguez (ABD)

Ben sohbet şimdi

Anavar 50 CAS 53-39-4 Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler CAS 53-39-4 Üstyapı İçin

Çin Anavar 50 CAS 53-39-4 Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler CAS 53-39-4 Üstyapı İçin Tedarikçi
Anavar 50 CAS 53-39-4 Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler CAS 53-39-4 Üstyapı İçin Tedarikçi Anavar 50 CAS 53-39-4 Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler CAS 53-39-4 Üstyapı İçin Tedarikçi

Büyük resim :  Anavar 50 CAS 53-39-4 Enjekte Edilebilir Anabolik Steroidler CAS 53-39-4 Üstyapı İçin

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: TINGYI
Sertifika: GMP , ISO 9001:2008
Model numarası: Anavar 50 mg / ml

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 100ml
Fiyat: Contact Us
Ambalaj bilgileri: Gizli ve Gizli Ambalaj
Teslim süresi: 7 iş günü içinde
Ödeme koşulları: Banka Havalesi - Bitcoin - Western Union - MoneyGram
Yetenek temini: 5000kg / ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı:: Anavar 50 diğer adı: Anavar 50 mg / ml
Tahlil: % 99 dk Malzeme: Yarı işlenmiş yağ
Görünüm: Sarı veya açık sarı sıvı Organik çözücüler,: BA BB GSO

Anavar 50 Sarı Sıvı Enjekte Edilebilir Oral Anabolik Steroidler Oxandrolone50mg / ml 53-39-4 Vücut Geliştirme İçin

Ürün Adı: Anavar 50

Ürün Detayları:

Adı: Oxandrolone
Diğer yaygın adlar ve terimler: Anavar, Var
İlaç Sınıfı: Oral Anabolik Androjenik Steroid
Kimyasal yapı: 5 alfa-androstan-2-oksa-17 alfa-metil-17 beta-ol-3-on
Ortak dozlar: günde 40mg +
DHT dönüşümü: Düşük
HPTA işlevini azaltın: Doza bağlı
CAS No: 53-39-4
Saflık: 99%
MF: C19H30O3
MW: 306.44

Anavar Erime Noktası: 230 ~ 232 ° C
Einecs No: 200-172-9
Standart: Kurumsal Standart
Görünüş: Beyaz kristalloid toz.
Kullanımı: Farmasötik olarak kullanılabilir, Anavar (Oxanabol), kütle veya çok fazla büyüyen ürünler hariç, güç ve kesim amaçları için iyidir. Kemoterapi.

Anavar 50 Tarif:

En yüksek konsantrasyon -50ml @ 20mg / ml
1 gram Oxandrol-bir toz
9,8 ml PEG 300
39,2 ml'lik 190 Proof Tahıl Alkol

2) 50ml @ 50mg / ml
2,5 gram Anavar (2,5 ml)
2.5ml BA
2.5ml BB
5ml guaiacol
37.5ml Yağ

Açıklama:

Anavar yağ yakmak ve vücuda daha kesik bir görünüm vermek için ideal bir steroiddir, ancak kullanıcı kas kütlesinde büyük kazanımlar sağlamaz. Ek olarak, kazanılan ve yakılan kas kütlesi, büyük kas kütlesi kazançlarıyla ilişkili steroidlerden daha kalıcı olma eğilimindedir. Anavar ayrıca daha hafif yan etkilere neden olur; karaciğer üzerindeki sınırlı etkiler ve vücudun doğal cinsiyet hormonları üzerindeki nispeten sınırlı etki. Anavar oldukça pahalı olmasına rağmen, yabancı ülkelerde ve karaborsada hazır.

Ayrıca Oxandrolone olarak da adlandırılan Anavar, Anadrol veya Dianabol gibi diğer kas arttırıcı takviyelerle istiflenmesi gereken oral bir steroiddir. Bunlar markanın bahsedilen iki ana steroid olmasına rağmen, herhangi bir geleneksel testoster-one güçlendirici yardımcı olacaktır.
Nispeten zayıf bir steroid olmasına rağmen, Anavar hala büyük kas kazancı için etkili bir seçenektir. Ek, endüstrideki en başarılı sporcular ve vücut geliştiricilerden bazıları tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Tabletlerin çoğu 2.5 miligram formundadır ve sonuçları tecrübe etmek için tek ihtiyacınız olan vücut bedeninize bağlı olarak günde bir ila iki takviyedir. Dramatik sonuçlar, diğer takviyelerin çoğundan daha iyidir ve Anavar'ı diğer seçeneklerle istiflemeyi seçerseniz çok memnun kalacaksınız.

Uygulama:

Açıkçası, Oxandro steroid etrafında harika. Erkek vücut geliştiriciler, genellikle 6-12wks için günde 50-100mg dozlarında Anavar 20'yi (Oxandr) kullanırlar. Oxandro, yaklaşık 8 saatlik, nispeten kısa bir yarı ömre sahiptir. Dolayısıyla, kan seviyelerini mümkün olduğu kadar sabit tutmak için gün boyunca dozajları bölmeyi seçebilir. Kadınlar vücut geliştiricileri, büyük yan etki riski olmadan kas kazanımlarını ve kuvvetini arttırmada etkili olacak şekilde 2.5-10 mg'lik bir dozaj bulurlar. Son derece ılımlı doğası nedeniyle, Oxandr ayrıca vücut geliştiriciler arasında en popüler steroidlerden biridir. Oxandr'in kullanım sırasında vücut yağını gerçekten azalttığı ve eğitimlerinin kesim aşamasında olan vücut geliştiriciler için mükemmel bir seçim haline getirdiği çalışmalarda gösterilmiştir.

Anavar (Anavar, Oxanabol), anemi ve kalıtsal anjiyoödemle ilgilenmede iyimser sonuçlar verdi. Kanıtlanmış çalışmalar, ilacın genişletilmiş kullanımını ve ek 17α-alkillenmiş steroidleri bulunanlara benzer karaciğer toksisitesi sorunlarını ilişkilendiren bağlantılar vermiştir. Yine de küçük dozlarda, çok sayıda hasta şişkinlik, bulantı ve ishal gibi mide-bağırsak sorunları göstermiştir. Oxanabol (Anavar, Oxanabol) 'un androjen reseptörünü hedef alan spesifitesi, diğer steroidlerin aksine, gençlerde bodur bir gelişme göstermediğini, normal önlemlerde de, kuvvetli büyüme artışının dışına çıkaran, açıkça erkeksi reaksiyonları gözlemlemediği görülmüştür. . Oxanaboldoes hiçbir şekilde aromatize olmaz ve DHT veya östrojen içine alınan problemler olmadan değildir. Bu haliyle, 20-30 mg'lık tipik bir doz sekiz saate kadar belirgin androjen seviyeleri sunmuştur. Kullanımı büyütmek için, vücut geliştiriciler klasik olarak Anavar'ı (Anavar, Oxanabol) "istifledi" ve bununla birlikte ilerletici kuvvet gücü artışı sağlandı.

Anavar 50mg / ml vücut geliştiriciler, halterciler ve güç kaldırıcılar tarafından yaygın olarak kullanılır. Halterciler ve güç çalışanlar bu steroidden hoşlanırlar çünkü Anavar vücut ağırlığını kazanmadan kuvvetli bir şekilde güçlü kazanımlara neden olur. Bu onlar için çok önemlidir, çünkü daha yüksek ağırlık sınıfında olmak istemezler. Anavar 50mg / ml gözle görülür kas büyümesine ve gücüne neden olmaz. Deca Durabolin, Dianabol ve çeşitli testoster-one bileşikleri gibi birçok steroidle birleştirilebilir. Çok etkili olduğu kanıtlanan bir kombinasyon, günde 20-30 mg Anavar ve Halotestin'dir. Kas kütlesi ve kuvvetinde iyi bir kazanç her hafta 200 mg Deca Durabolin, haftada 500 mg Test Enanthate ve günde 25 mg Anavar'dır.

COA:

TEST ÖĞELERİ

ŞARTNAME

SONUÇLAR

Açıklama

Beyaz veya neredeyse beyaz kristal toz

Beyaz kristalloid tozu

Kimlik

Pozitif

Pozitif

tahlil

97.0 ~% 100.5

99,33%

Belirli Rotasyon

-18 ° ~ -24 °

-22,0 °

Kurutma kaybı

% 1.0 maksimum

% 0.13

Organik Uçucu Safsızlıklar

Gereksinimleri karşılar

uygundur

Sıradan kirlilikler

% 2.0 maksimum

<% 2.0

Artık Çözücüler

Gereksinimleri karşılar

uygundur

Ateşleme Kalıntısı

% 0.2 maksimum

% 0.05

Sonuç

Şartname USP30 standardına uygundur

Anavar döngüsü - rehber:

Anavar (veya sadece “var”), klinik olarak temel olarak kas israf bozukluğu olan hastalarda kas büyümesini teşvik etmek için kullanılan steroid Oxandrolone'un ortak adıdır. Eşsiz özellikleri nedeniyle, Anavar vücut geliştiriciler ve sporcular için çok istenen bir oral steroiddir, ancak nispeten yüksek maliyeti genellikle biraz daha derin ceplere sahip olanlar için kullanımını sınırlar.
İlk olarak 1960'larda geliştirilen Anavar, Oxandrolone ilacının ticari markasıdır ve bu isim PED (performans arttırıcı ilaç) kullanıcıları arasında halen bilinir. Popülerliği nedeniyle, Anavar çeşitli dozlu tabletlerde, genellikle 10mg - 50mg arasında bir dizi yeraltı laboratuvarı tarafından üretilir. Peki, kısacası, Anavar'ı mevcut olan çeşitli oral steroidler arasında böylesine değerli bir seçenek yapan şey nedir? Aromatize edici değildir ve çok düşük androjenik aktiviteye sahiptir ve orta derecede anabolik özellikleri yavaş ama sabit, kalite kazanımları sağlarken yan etkileri çok daha az olası kılar.

Anavar döngüsünü dozajla:

Anavar, çok sayıda saygın yer altı laboratuvarının ürettiği oral bir steroiddir. Seçtiğiniz laboratuvara bağlı olarak, tabletler tipik olarak 10mg ila 50mg arasında herhangi bir yere uygulanır. Anavar'ın yarı ömrü yaklaşık 12 saattir, bu nedenle ideal olarak, sabit konsantrasyonlar üretmek için gün boyunca iki veya üç eşit aralıklı doz almayı hedefleriz. Tipik bir Anavar döngüsü, altı ila sekiz hafta boyunca günde 50-80mg olacaktır. PED'lerde yeni olanlar genellikle alt ucu seçer, günde 50mg, genellikle iyi sonuçlar elde etmek için verimli bir doz elde ederken, ilk çevrimlerini deneyenlerin yan etkilerini en aza indirir. Daha yüksek dozlar - günde 80 mg diyelim - genellikle daha fazla kas kazancı sağlar, ancak kullanıcı daha deneyimli olduğunda ve yan etkilerine karşı toleranslarını ve eğilimlerini daha iyi anladığı zaman, sonraki döngüler için böyle daha yüksek bir dozu tasarruf etmek akıllıca olabilir. Tabletleri bir öğünle tüketmek, mide rahatsızlıklarını en aza indirmek için genellikle iyi bir fikirdir, bu nedenle 50 mg'lık bir döngüye sahip biri için kahvaltıda 25 mg'lık bir dozu ve akşam yemeği sırasında 25 mg'lık bir dozu almak akıllıca olabilir.

Bizim sözümüz:

1. Kalite güvencesi

Yılların verdiği tecrübe, ileri teknoloji ve sürekli araştırma ile kalitemiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için pazarın ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak, birçok müşterinin ürünlerimizi kullanması, ürünün çok iyi olduğuna inanıyoruz. Toz mu yoksa sıvı mı, evet, hepimiz biliyoruz, sıvımızı daha iyi.

2. Güvenli ulaşım

Taşıma şeklimiz her ülkenin durumuna göre alınmaktadır farklı taşıma, ambalajlarımızda, en son gümrük durumuna göre, sürekli güncellenen, ambalajlarımızı iyileştirmiş, 3-5'in içinde ürününüze almanızı garanti ediyoruz.

3. Ürün çeşitliliği

Ürünlerimiz tozlar ve sıvılardır, evet, kardeşler, sıvının etkisi çok iyidir, ama birçok kişi sıvı kullanmaz, bu yüzden çok şanslısınız, tozumuzu alıyorsunuz, size sıvı yapma yöntemini söyleyebiliriz. Bir sıvı alırsanız, nasıl süzüleceğiniz size söylenir. Ürünlerimizi güvenle kullanabileceğinizi kesinlikle garanti ediyoruz

4. Yüksek kaliteli hizmet

Ürünlerimizin ambalajı hormon bilgisi içermez ve Çin'in farklı bölgelerinden gönderilebilir. Şu anda, ABD ve Avrupa’ya gönderdiğimiz mal gümrükleme oranı% 99’dur, Kanada, oldukça yüksek toka yakınlık oranına sahip Brezilya’da olduğu gibi, gümrükten geçmek için yeni bir yolumuz var. Ayrıca bazı alanlara tamamen yeniden politika gönderdik.

Siparişin Tamamlanması:

Sipariş ver 1.Lütfen bana aradığınız eşyaları, miktarı ve varış ülkesini bildirin;
2.Tüm ayrıntıları onaylayın ve bize sipariş verin;
3.We ürünün detay fiyatını gönderir ve referans için uygun nakliye yöntemini sunar;
4.Siparişinizi onaylayın ve peşin% 100 para ödeyin ve bize ayrıntı adresini gönderin.
5.We gereksinimlerinize göre sevkiyat düzenlemek.
6. Biz parsel aldıktan sonra satış sonrası servis sunuyoruz.

Nakliye

Muhatap bilgilerinizi sağlayın. (telefon numarası, posta kodu)

Paketleme

Farklı ülkelere ve sipariş miktarlarına göre

Teslim süresi

Ödemenizi aldıktan sonra 12 saat içinde düzenlenir

Fotoğraflar

Steroidleri önceden ayırmak için parsel fotoğrafları sunulacaktı.

Teslimat süresi

Hedeflere ulaşmak için genellikle 4-6 iş günü

Takip numarası

Net olarak yayınlandıktan sonra, normalde ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde sunulur.

Satış sonrası servis

24/7 çevrimiçi olarak sorunlar ve endişeli ürünler için

Bizim avantajı:


1, rekabetçi fiyat ile yüksek kalite:
1) Standart: ABD Standardı
2) Tüm Saflık ≥% 99.8
3) Biz üretici ve fabrika fiyatı ile yüksek kaliteli ürünler sağlayabilir.


2, Hızlı ve güvenli teslimat
1) Parsel Ödeme yapıldıktan sonra 8 saat içinde gönderilebilir. Takip numarası mevcut
2) Güvenli ve gizli nakliye. Seçtiğiniz için çeşitli ulaşım yöntemleri.
3) Gümrük geçiş oranı ≥% 99,8
4) Biz yeniden gemi politikası sağlamak.
5) Avustralya, Kanada ve İngiltere'de depomuz var, depomuzda büyük miktarda stok var, doğrudan yabancı depomuzdan size gönderi yapabilir!


3, biz dünya çapında müşterileri var.
1) Profesyonel hizmet ve zengin deneyim, müşterilerin kendilerini rahat hissetmelerini, yeterli stok ve hızlı teslimat isteklerini karşılamasını sağlar.
2) Müşterilerin ihtiyacını karşılamak bizim sorumluluğumuzdur.
3) Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, birinci sınıf hizmet müşterilerinden güven ve övgü kazanmak ..

Enjeksiyon Steroid Yağları Listesi:

Bitmiş steroid yağı

kuvvet

Testosteron Propiyonat

100 mg / ml

Testosteron Enanthate

250mg / ml 300mg / ml

Testosteron cypionate

250mg / ml 300mg / ml

TestosteroneSuspension

100 mg / ml

Testosteron Sustanon 250

200 mg / ml 250 mg / ml 300 mg / ml

Nandrolone Decanoate

200mg / ml 250mg / ml

Nandrolone Fenilpropiyonat

100mg / ml 150mg / ml

denge unsuru oluşturmak

200 mg / ml 250 mg / ml 300 mg / ml

Trenbolone Asetat

100 mg / ml

Trenbolone Enanthate

100mg / ml 200mg / ml

Drostanolone Propionate

100mg / ml 150mg / ml

Metenolon Enanthate

100 mg / ml

En iyi 450

450 mg / ml

Anomass 400

400 mg / ml

Rippex 225

225mg / ml

Tri Tren 180

180 mg / ml

Üçlü Test 300

300 mg / ml

Tri Deca 300

300 mg / ml

Test Karışımı 450

450 mg / ml

Test Karışımı 500

500 mg / ml

Nandro Testi 225

225mg / ml

500 Kütle

500 mg / ml

Kesim Deposu 400

400 mg / ml

Tren Testi 225

225mg / ml

Nandro Test Deposu 450

450 mg / ml

Equi Testi 450

450 mg / ml

Kesim 175

175 mg / ml

Tren Test Deposu 450

450 mg / ml

Steroid Hormon Tozu:

Testosteron Serisi

Metenolon Serisi

Ürün adı

CAS Numarası

Ürün adı

CAS Numarası

Testosteron Enanthate

315-37-7

Metenolon Enanthate

303-42-4

Testosteron

58-22-0

Metenolon Asetat

434-05-9

Testosteron Asetat

1045-69-8

Oral steroidler

Testosteron Propiyonat

57-85-2

Ürün adı

CAS Numarası

Testosteron Cypionate

58-20-8

Oxymetholone (Anadrol)

434-07-1

Testosteron Fenilpropiyonat

1255-49-8

Oxandrolone (Anavar, Oxandrin)

53-39-4

Testosteron İzokaproat

15262-86-9

Stanozolol (winstrol)

10418-03-8

Testosteron Decanoate

5721-91-5

Metandienon (Dianabol)

72-63-9

Testosteron Undecanoate

5949-44-0

SARMlar

Sustanon 250

Ürün adı

CAS Numarası

Nandrolone Serisi

Kardarin (GW-501516)

317318-70-0

Ürün adı

CAS Numarası

Andarine (S4)

401900-40-1

nandrolone

434-22-0

Ligandrol (LGD-4033)

1165910-22-4

Nandrolone Decanoate

360-70-3

Ibutamoren (MK-677)

159752-10-0

Nandrolone fenilpropiyonat

62-90-8

RAD140

118237-47-0

Trenbolone Serisi

SR9009

1379686-30-2

Ürün adı

CAS Numarası

YK11

431579-34-9

trenbolone

10161-33-8

Ostarin (MK-2866)

841205-47-8

Trenbolone Asetat

10161-34-9

Seks Geliştirme

Trenbolone Enanthate

10161-33-8

Ürün adı

CAS Numarası

Boldenone Serisi

Tadalafil (Cialis)

171596-29-5

Ürün adı

CAS Numarası

Sildenafil sitrat

171599-83-0

boldenone

846-48-0

Vardenafil

224789-15-5

Boldenone undecylenate

13103-34-9

hidroklorid

119356-77-3

DEHA

Dutasterid (Avodart)

164656-23-9

Ürün adı

CAS Numarası

Finasterid

98319-26-7

Epiandrosterone

481-29-8

Yohimbin HC1 (Özü)

65-19-0

Dehidroisoandrosteron (DHEA)

53-43-0

Ağrı kesici

Dehidroisoandrosteron 3-asetat

853-23-6

Ürün adı

CAS Numarası

7-keto-dehidroepiandrosteron

566-19-8

phenacetin

62-44-2

Drostanolone Serisi

benzokain

1994/09/07

Ürün adı

CAS Numarası

Lidokain HCL

23239-88-5

Drostanolone Propionate

521-12-0

parasetamol

103-90-2

Drostanolone Enanthate

472-61-1

Dimethocaine

136-47-0

Methasterone

3381-88-2

Diklonin HCL

854056-07-6

Sıcak oral ve enjeksiyonlu steroid

Metandienon (Dianabol) enjeksiyonu

50 mg / ml

Trenbolone Enanthate

200 mg / ml

Oxymetholone (Anadrol) enjeksiyonu

50 mg / ml

Testosteron Cypionate

250 mg / ml

Testosteron Propiyonat

100 mg / ml

Trenbolone Asetat

100 mg / ml

Nandrolone Decanoate

250 mg / ml

Drostanolone propiyonat (Masteron)

100 mg / ml

Testosteron Enanthate

250 mg / ml

Test400

TMT300

Test Karışımı 500

Toplu Yığın 500

Test Karışımı 300

Andro Testi 450

Sustan 300

Testovircn

En iyi 450

Ripex225

Üçlü Test 300

FMJ 300

Üçlü Test 180

Kesme Karışımı 175

Tri Deca 300

Anomass 400

Rip Karışımı 375

TMT Karışımı 250

Andropen275

Pentadex300

   

İletişim bilgileri
Chongqing Tingyi Biotechnology Co.,Ltd

İlgili kişi: Tom

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)