Chongqing Tingyi Biyoteknoloji Co, Ltd
Kaliteli Ürün, Güvenli Teslimat, Profesyonel Hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerKas Yapımı Peptitleri

Melanotan - II CAS: 121062-08-6 Cilt Bronzlaştırıcı / Erkek Cinsel İşlev Bozukluğu İçin Büyüme Hormonu Peptitleri

Sertifika
iyi kalite Nandrolone Decanoate tozu satış için
iyi kalite Nandrolone Decanoate tozu satış için
Sizden başka hiçbir tedarikçiyle ilgilenmiyorum, Tom. Verimliliğiniz ve ürün kalitenizden çok etkilendim. Çok teşekkür ederim.

—— Andrew S (İngiltere)

Tom onun sözü olan biriydi ve başkasının elini uzatmazken çekti! Ona tekrar sipariş vermekten çekinmem. Üstün hizmet ve kalite!

—— James K (Avustralya)

Paket çok hızlı geldi, teşekkürler Tom. Sen kesinlikle benim yeni erkeğimsin. Başa çıkmak için harikasın.

—— Haydee Rodriguez (ABD)

Ben sohbet şimdi

Melanotan - II CAS: 121062-08-6 Cilt Bronzlaştırıcı / Erkek Cinsel İşlev Bozukluğu İçin Büyüme Hormonu Peptitleri

Çin Melanotan - II CAS: 121062-08-6 Cilt Bronzlaştırıcı / Erkek Cinsel İşlev Bozukluğu İçin Büyüme Hormonu Peptitleri Tedarikçi
Melanotan - II CAS: 121062-08-6 Cilt Bronzlaştırıcı / Erkek Cinsel İşlev Bozukluğu İçin Büyüme Hormonu Peptitleri Tedarikçi Melanotan - II CAS: 121062-08-6 Cilt Bronzlaştırıcı / Erkek Cinsel İşlev Bozukluğu İçin Büyüme Hormonu Peptitleri Tedarikçi

Büyük resim :  Melanotan - II CAS: 121062-08-6 Cilt Bronzlaştırıcı / Erkek Cinsel İşlev Bozukluğu İçin Büyüme Hormonu Peptitleri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: TINGYI
Sertifika: GMP , ISO 9001:2008
Model numarası: CAS: 121062-08-6

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 şişeler
Fiyat: Contact Us
Ambalaj bilgileri: Gizli ve gizli ambalaj
Teslim süresi: Genellikle 7 iş günü içinde
Ödeme koşulları: Banka Havalesi - Bitcoin - Western Union - MoneyGram
Yetenek temini: 2000kg / Ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
CA'LARI: CAS: 121062-08-6 Depolama sıcaklığı: -20° C
MF: C50H69N15O9 MW: 1024.18
yoğunluk: 1.43 Çözünürlük H2O: 5 mg / mL, çözünür

% 99 Yüksek Kaliteli Peptit Hormonları Melanotan-II CAS 121062-08-6, Deri Tabaklama ve Erkek Cinsel İşlev Bozukluğu için

Deri Tabaklama ve Erkek Cinsel İşlev Bozukluğu için okunaklı Peptit Hormonları Melanotan-II CAS 121062-08-6

Ürün Adı: Melanotan II

Ürün Detayları:

Ürün adı

Melanotan II

Kimyasal ad

Melanotan, Melanotan II, MT, MTII, MT-II, MT2, MT-2,

CAS

121062-08-6

Moleküler formül

C50H69N15O9

Moleküler ağırlık

1.024,18

Şartname

10 mg / vail

tahlil

% 99.5

Görünüm

Beyaz toz

Açıklama:

Melanotan iki ayrı peptidden birine atıfta bulunabilir: Asıl olarak "Melanotan-1" veya "Melanotan I" adı altında geliştirilen ve deri tabaklama için geliştirilen Afamelanotide, implant formunda halen denenmekte olan ve bir dizi ışıktan etkilenen cilt için profilaktik bir tedavi olarak denemeler yapan bir ilaç hastalıklar ve potansiyel cilt kanseri önleyici ajan.

Melanotan II (ayrıca MT-II veya MT-2 olarak da bilinir), bronzlaşmayı desteklemek için kullanılan enjekte edilebilir bir peptid hormonudur. MT-II, güneşe maruz kalmaya yanıt olarak melanin oluşumunu destekleyen alfa-melanosit reseptörlerini uyararak çalışır. Deri hücrelerinin son "hafızası" na önemli miktarda MT-II alındığında, birey genetik olarak daha koyu bir tipmiş gibi görünür.

Melanotan II, başlangıçta cilt tabaklama maddesi olarak geliştirilen, ancak daha sonra cinsel işlev bozukluğu için potansiyel bir tedavi olarak araştırılan bir ilaç

Melanotan 2 (aynı zamanda Melanotan II olarak da bilinir), cildin pigmentasyonundan sorumlu bir işlem olan melanogenezi uyaran vücutta doğal olarak üretilen bir peptit hormonunun sentetik olarak üretilen bir varyantıdır. Alfa-Melanosit uyarıcı hormon veya MSH olarak adlandırılan bu peptid hormonu, etkilerini uygulama sürecinde bazı melanokortin reseptörlerini aktive eder. Nitekim, MSH ayrıca bu melanokortin reseptörleri yoluyla lipit metabolizması, iştah ve cinsel libido üzerinde güçlü bir etkiye sahiptir. Sonuç olarak, Melanotan 2'nin cilt bronzlaşmasını desteklemenin yanı sıra iştah bastırıcı, lipolitik ve libido arttırıcı etkiler gösterdiği çalışmalarda gösterilmiştir. Melanotan 2, melanogenez uyarıcı özelliklerinden dolayı ultraviyole radyasyonun zararlı etkilerine karşı güneş ışığından korunmada kullanılmak üzere kapsamlı bir şekilde araştırılmıştır.

Ek olarak, Melanotan 2 ve PT-141 olarak bilinen sentetik olarak üretilen benzer bir varyant, cinsel işlev bozukluğunun tedavisi için potansiyel bir çare olarak uzun bir süre boyunca incelenmiştir; özellikle, erkeklerde erektil disfonksiyon.

Uygulama:

Birkaç sentetik a-MSH analoğu, Melanotan 2 olarak adlandırılan Melanotan (afamelanotid) ve Melanotan II, yani Melanotan 2 olarak adlandırılan Melanotan (afamelanotid) ve Melanotan II'ye karşı belirgin foto-koruyucu etkileri için araştırıldı. Melanotan 2'ye göre, şu anda cinsel işlev bozukluğu tedavisi için geliştirilme aşamasındadır. Bu melanotan peptitlerinin tümü, a-MSH'den belirgin şekilde daha büyük potansiyele sahiptir, ancak belirgin seçicilik peptidi profillerine sahiptir.

Melanotan II, etkili olabilmesi için kümülatif dozaj gerektirir. Bireye bağlı olarak, gerekli kümülatif doz tipik olarak aralığın daha yüksek ucunda miktarlar gerektiren daha adil bireylerle birlikte, tipik olarak 10 ila 40 mg olacaktır. İhtiyaç duyulan toplam miktara ve bireye uygun günlük dozaja bağlı olarak, MT-II enjeksiyonlarının daha iyi bronzlaşma ihtiyacından en az bir hafta önce başlaması gerekir. Daha tipik olarak, MT-II kullanımı bu ihtiyaçtan en az bir ay önce başlamalıdır.
Melanotan II ayrıca, bronzlaşma kabiliyetini arttırmak için döngüsel olarak da kullanılabilir. Ayrıca, Melanotan II, vesilesiyle prosexual etki için kullanılabilir.

Sahnede yarışmayı planlayan bir vücut geliştirmeci için, yarışmaya hazır olmadan önce işlenen detaylara önemli miktarda zaman ve dikkat vardır. Kaslı olmak ve tanımlanmak, sadece çizgi ve tanımların ortaya çıkması ve izleyicilere ve hakimlere daha açık hale gelmesi için hoş bir bronzlaşma ile vurgulanır. Heptapeptit Melanotan II'ye girin, şimdi vücut geliştiriciler melanini arttırırken kendilerini güneşe aşırı maruz kalmaktan koruyabilirler. Bu, daha koyu ve daha bronzlaşmış bir cilt elde edilmesini sağlar. Melanotan II, bir gösteriye götüren bir peptid protokolüne eklendiğinde, melanin seviyelerini yükseltir ve bronzlaştırıcı cilde neden olur; Buna ek olarak, yağ kaybı ve kas sertliği artacaktır.

COA:

MADDE

ŞARTNAME

Görünüm

Beyaz kristal toz

tahlil

≥99%

Ağır metaller

≤10ppm

Arsenik

≤1ppm

Öncülük etmek

≤3ppm

Merkür

≤0.1ppm

Kadmiyum

≤1ppm

Toplam Plaka Sayısı

≤1000cfu / gr

Maya ve Küf

≤100cfu / gr

E. Coli

Negatif

zehirlenmeye neden olan mikrop

Negatif

Sonuç

Ürün standarda uygundur.

Yararları:

Hayvan denekleri üzerinde yapılan bilimsel araştırma, Meanotan II'nin melanin ekspresyonunda bir yükselme üretme kabiliyetinin, cilt kanseri gelişimi olasılığını azaltmada önemli bir oyuncu olmasına izin verebileceğini belirlemiştir. Bu düşüncenin arkasındaki ana neden, peptitin, ultraviyole ışınlarının işlemin bir parçası olan zararlı etkileri olmadan salgılanmaya neden olma kabiliyetinden kaynaklanmaktadır. Çalışmaların, peptitin en ölümcül cilt kanseri formunu, malign melanomu engelleyemeyeceğini belirttiğine dikkat çekilmesi gerekir, çünkü belirli kanser formuna dolaylı DNA hasarı neden olur ve ultraviyole ışınlarına maruz kalmaz.

Melanotan ikisinin etkileri, bronzlaşma ve olası erektil disfonksiyon kabartmasından başka bir şey etrafında dönmez. Birkaç gün içinde daha koyu ve derin bir bronzluk görülebilir (birinin bronzlaştığını varsayarak) ve birkaç hafta içinde kayda değer sonuçlar vermelidir. Daha uzun olanı alacağı daha koyu MT-2 kullanır.

Melanotan II'nin erektil disfonksiyon üzerindeki etkileri, etki göstermesi için yaklaşık 4-6 saat sürer ve bireysel cevaba bağlı olarak 6-12 saat sürer. Bu amaç için kullanılırsa zamanlama önemlidir. Bununla birlikte, bir bakım rahatlaması sağlamak için günlük olarak diğer her gün dozlarında küçük olan kişiler vardır, ancak bu dikkatli olmazsa cilde sorunlu olabilir.

Dozaj ve Kullanım:

Enjeksiyon tipik olarak günde sadece bir kezdir, ancak bir kişinin ilk önce ilacı denediği ve toleransı değerlendirdiği durumlarda enjeksiyon, günde iki daha küçük miktara bölünebilir.

Tipik dozaj aralığı, 0,5 ila 2,0 mg / gün, tercih edilen 0,5 ila 1,0 mg / gün aralığındadır. Bununla birlikte, bir kerede 0.25 mg daha düşük doz ile toleransı değerlendirmek en iyisidir.

Sulandırıldıktan sonra, bir Melanotan II şişesi tercihen tamamen 30 gün içerisinde tüketilmelidir. Sulandırılmadan önce, MT-II buzdolabında veya derin dondurucuda saklanmalıdır, ancak soğutulmadan gönderilmesi kabul edilebilir.

Bireysel durumda MT-II, mol büyümesinde, sayısında veya koyuluğunda sorunlara neden olursa, kullanım genel olarak kesilmelidir.

Melanotan II'nin etkisi oldukça uzun ömürlüdür. Hatta bir döngünün etkisinin büyük ölçüde ortadan kalkması bir yıl veya daha fazla zaman alabilir. Bakım döngülerinin kullanımı süresiz olarak etkisini koruyabilir. Kural olarak, bakım tipik olarak, ilk döngü için ihtiyaç duyulan yılda yaklaşık 2 ila 3 kat fazla MT-II gerektirir. Bu, ilk döngü ile aynı şekilde yapılan yılda toplam 2 ila 3 döngü veya bu toplam MT-II miktarını sağlayan herhangi bir daha sık dozlama şekli olarak alınabilir.

Şimdiye kadar tartıştığımız her peptid gibi, lütfen peptitlerin beyaz bir narin toz formunda geldiklerini ve serin ve kuru bir yerde ışıktan depolanması gerektiğini unutmayın. Tüm peptitlerin, enjeksiyonlar için özel olarak kullanılan bakteriyostatik su veya sodyum klorit ile sulandırılması gerekir. Melanotan II'yi etkili bir şekilde kullanmak için cilt tipinizi anlamanız gerekir. Her şeyi basit tutmak için devam edip cilt tiplerini üç kategoriye ayırabiliriz.

Cilt Tip 1: Çok tenli cilt, asla bronzlaşma. Dozajlar: 50-60mgs veya 5-6vials.

Cilt Tip 2: Düzgün cilt, yanık ama bazen bronzlaşır. Dozajlar: 30-40mgs veya 3-4 flakon.

Cilt Tip 3: Orta cilt, bazen yanar ve daima bronzlaşır. Dozajlar: 20 mg veya 2 şişe.

Bunun ötesinde, pigmentasyonunuz zaten doğal olarak zeytin veya koyu ise, bronzlaşma ihtiyaçlarınız için daha az Meanotan II kullanmanız gerekecektir. Güneş ışığına ve UV ışınlarına maruz kalmanın yanı sıra bronzlaşma sonuçları tüm yaz boyunca veya bir mevsim boyunca bir kullanıcıyı sürmelidir.

Bizim sözümüz:

1. Kalite güvencesi

Yılların verdiği tecrübe, ileri teknoloji ve sürekli araştırma ile kalitemiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için pazarın ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak, birçok müşterinin ürünlerimizi kullanması, ürünün çok iyi olduğuna inanıyoruz. Toz mu yoksa sıvı mı, evet, hepimiz biliyoruz, sıvımızı daha iyi.

2. Güvenli ulaşım

Taşıma şeklimiz her ülkenin durumuna göre alınmaktadır farklı taşıma, ambalajlarımızda, en son gümrük durumuna göre, sürekli güncellenen, ambalajlarımızı iyileştirmiş, 3-5'in içinde ürününüze almanızı garanti ediyoruz.

3. Ürün çeşitliliği

Ürünlerimiz tozlar ve sıvılardır, evet, kardeşler, sıvının etkisi çok iyidir, ama birçok kişi sıvı kullanmaz, bu yüzden çok şanslısınız, tozumuzu alıyorsunuz, size sıvı yapma yöntemini söyleyebiliriz. Bir sıvı alırsanız, nasıl süzüleceğiniz size söylenir. Ürünlerimizi güvenle kullanabileceğinizi kesinlikle garanti ediyoruz

4. Yüksek kaliteli hizmet

Ürünlerimizin ambalajı hormon bilgisi içermez ve Çin'in farklı bölgelerinden gönderilebilir. Şu anda, ABD ve Avrupa’ya gönderdiğimiz mal gümrükleme oranı% 99’dur, Kanada, oldukça yüksek toka yakınlık oranına sahip Brezilya’da olduğu gibi, gümrükten geçmek için yeni bir yolumuz var. Ayrıca bazı alanlara tamamen yeniden politika gönderdik.

Siparişin Tamamlanması:

Sipariş ver

1.Lütfen bana aradığınız eşyaları, miktarı ve varış ülkesini bildirin;

2.Tüm ayrıntıları onaylayın ve bize sipariş verin;

3.We ürünün detay fiyatını gönderir ve referans için uygun nakliye yöntemini sunar;

4.Siparişinizi onaylayın ve peşin% 100 para ödeyin ve bize ayrıntı adresini gönderin.

5.We gereksinimlerinize göre sevkiyat düzenlemek.

6. Biz parsel aldıktan sonra satış sonrası servis sunuyoruz.

Nakliye

Muhatap bilgilerinizi sağlayın. (telefon numarası, posta kodu)

Paketleme

Farklı ülkelere ve sipariş miktarlarına göre

Teslim süresi

Ödemenizi aldıktan sonra 12 saat içinde düzenlenir

Fotoğraflar

Steroidleri önceden ayırmak için parsel fotoğrafları sunulacaktı.

Teslimat süresi

Hedeflere ulaşmak için genellikle 4-6 iş günü

Takip numarası

Net olarak yayınlandıktan sonra, normalde ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde sunulur.

Satış sonrası servis

24/7 çevrimiçi olarak sorunlar ve endişeli ürünler için

Firmamızın Avantajları:

1, rekabetçi fiyat ile yüksek kalite:

1) Standart: ABD Standardı
2) Tüm Saflık ≥% 99.8
3) Biz üretici ve fabrika fiyatı ile yüksek kaliteli ürünler sağlayabilir.


2, Hızlı ve güvenli teslimat
1) Parsel Ödeme yapıldıktan sonra 8 saat içinde gönderilebilir. Takip numarası mevcut
2) Güvenli ve gizli nakliye. Seçtiğiniz için çeşitli ulaşım yöntemleri.
3) Gümrük geçiş oranı ≥% 99,8
4) Biz yeniden gemi politikası sağlamak.
5) Avustralya, Kanada ve İngiltere'de depomuz var, depomuzda büyük miktarda stok var, doğrudan yabancı depomuzdan size gönderi yapabilir!
3, biz dünya çapında müşterileri var.
1) Profesyonel hizmet ve zengin deneyim, müşterilerin kendilerini rahat hissetmelerini, yeterli stok ve hızlı teslimat isteklerini karşılamasını sağlar.
2) Müşterilerin ihtiyacını karşılamak bizim sorumluluğumuzdur.
3) Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, birinci sınıf hizmet müşterilerinden güven ve övgü kazanmak.

Diğer Ürünlerimiz:

Nootropik Ham Tozlar

Yok hayır.

isim

CAS Numarası.

1

Sunifiram

CAS: 314728-85-3

2

Pirespa

CAS: 53179-13-8

3

Adrafinils

CAS: 63547-13-7

4

Coluracetam

CAS: 135463-81-9

5

Noopept

CAS: 157115-85-0

6

piracetam

CAS: 7491-74-9

7

İdebenon

CAS: 58186-27-9

8

Carphedon

CAS: 77472-70-9

9

Pramiracetam

CAS: 68497-62-1

10

rivastigmin

CAS: 123441-03-2

11

oksirasetam

CAS: 62613-82-5

12

Anirasetam

CAS: 72432-10-1

13

Donepezil

CAS: 120014-06-4

14

Rivastigmin tartrat

CAS: 129101-54-8

15

Alfa GPC

CAS: 28319-77-9

16

CRL-40.941 (Fladrafinil)

CAS: 90212-80-9

17

Fasoracetam

CAS: 110958-19-5

18

Galantamin

CAS: 1953/04/04

19

9-fluorenolle

CAS: 1689-64-1

20

NSI-189 serbest tabanı

CAS: 1270138-40-3

21

NSI-189 fosfat

CAS: 1270138-41-4

22

fenibut

CAS: 1078-21-3

23

pikamilon

CAS: 62936-56-5

24

PRL-8-53

CAS: 51352-87-5

25

Tianeptin sodyum

CAS: 30123-17-2

26

Vinpocetine

CAS: 42971-09-5

27

Vincamine

CAS: 1617-90-9

28

Theacrine

CAS: 2309-49-1

29

Unifiram

CAS: 272786-64-8

30

CDP Citicoline

CAS: 987-78-0

31

Huperzin A

CAS: 102518-79-6

32

brivaracetam

CAS: 357336-20-0

33

Etiracetam

CAS: 33996-58-6

34

Raubasine

CAS: 483-04-5

35

Entakapon

CAS: 130929-57-6

İlaç Hammaddeleri

isim

Saflık

metilamin

% 40 su çözeltisi

Metilamin hidroklorür

NLT% 99

Benzeneacetonitril (benzil siyanür)

NLT% 99

propiophenone'un

% 99,5 NLT

Hidrojen bromür

% 48 su çözeltisi

(-) - Dibenzoil-L-tartarik asit monohidrat

NLT% 99

Potasyum borohidrit

NLT% 97

Sodyum borohidrid

NLT% 98

6- (5-Kloro-2-piridil) -6,7-dihidro-7-hidroksi-5H-pirolo [3,4-b] pirazin-5-on (CAS No: 43200-81-3)

NLT% 99

N-PHENYLPIPERIDIN-4-AMINE DIHYDROCHLORIDE (4-ANP) CAS 99918-43-1

NLT% 99

Pramipeksol Hidroklorür

NLT% 99

Albuterol sülfat

NLT% 99

Dekstrometorfan hidrobromid DXM

NLT% 99

Dimethocaine

NLT% 99

Dermorphin

10 mg / şişe

Sunifiram DM-235

NLT% 99

adrafinil

NLT% 99

Armodafinil

NLT% 99

fenibut

NLT% 99

Suvorexant (MK-4305)

NLT% 99

Hetlioz (tasimelteon)

NLT% 99

Amitriptilin hidroklorür

NLT% 99

mirtazapin

NLT% 99

Trazodon hidroklorür

NLT% 99

Venlafaksin hidroklorür

NLT% 99

Bupropion hidroklorür

NLT% 99

Sertralin hidroklorür

NLT% 99

N-Methylparoxetine

NLT% 99

Paroksetin hidroklorür

NLT% 99

Fluoksetin hidroklorür

NLT% 99

Sitalopram hidrobromid

NLT% 99

Vortioksetin hidrobromid

NLT% 99

Vortioxetine

NLT% 99

tianeptin

NLT% 99

5-Hidroksitriptofan 5-HTP

NLT% 98

gama-butirolakton (GBL)

% 99,5 NLT

5a-Hidroksi Laxogenin

NLT% 98

Steroid Serileri

Testosteron Steroid

Yok hayır.

CAS NUMARASI

isim

1

CAS: 58-22-0

Testosteron bazı

3

CAS: 76-43-7

Fluoksimesteron Halotestin

4

CAS: 2446-23-3

4-Klorodehidrometiltestosteron (Oral turinabol)

5

CAS: 1255-49-8

Testosteron Fenilpropiyonat

6

CAS: 57-85-2

Testosteron Propiyonat

7

CAS: 1045-69-8

Testosteron asetat

8

CAS: 315-37-7

Testosteron enantatı

9

CAS: 58-20-8

Testosteron Cypionate

10

CAS: 1424-00-6

Mesterolone (Proviron)

11

CAS: 5949-44-0

Testosteron Undecanoate

12

CAS: 15262-86-9

Testosteron izokaproat

13

CAS: 855-19-6

Turinabol (4-Klorotestosteron / Clostebol Asetat)

14

CAS NUMARASI

Testosteron Sustanon 250/100

15

CAS: 5721-91-5

Testosteron decanoate

16

CAS: 58-18-4

Metiltestosteron (17-metiltestosteron)

17

CAS: 58-20-8

1-Test Cyp, Dihidroboldenon Cypionate

Boldenone Steroid

17

CAS: 846-48-0

boldenone

18

CAS: 13103-34-9

Boldenone Undecylenate (Equipoise)

19

CAS: 846-46-0

Boldenone Asetat

20

CAS: 13103-34-9

Boldenone Propiyonat

21

CAS: 106505-90-2

Boldenone Cypionate

Trenbolone Steroid

22

CAS: 10161-33-8

Trenbolone tabanı

23

CAS: 10161-34-9

Trenbolone asetat (Finaplix H / Revalor-H)

24

CAS: 472-61-546

Trenbolone enanthate (parabolan)

25

CAS: 23454-33-3

Trenbolone Hexahydrobenzyl Carbonate

Nandrolone Steroid

26

CAS: 434-22-0

nandrolone

27

CAS: 62-90-8

Nandrolone Fenipropiyonat (NPP) / Durabolin

28

CAS: 601-63-8

Nandrolone cypionate

29

CAS: 360-70-3

Nandrolone decanoate (DECA) / Deca durabolin

30

CAS: 862-89-5

Nandrolone Undecylate

31

CAS: 7207-92-3

Nandrolone propiyonat

Primobolan Steroid

32

CAS: 434-05-9

Metenolon Asetat (Primobolan)

33

CAS: 303-42-4

Metenolon enanthate (USAN)

34

CAS: 153-00-4

Metenolone

35

CAS: 3381-88-2

Süperdrol Tozu / Methasteron (metil-drostanolone)

36

CAS: 521-12-0

Drostanolone Propionat (Masteron)

37

CAS: 472-61-145

Drostanolone Enanthate (Masteron)

Anabolik steroidler

38

CAS: 72-63-9

Metandrostenolon (Dianabol, metandienon)

39

CAS: 3704-09-4

Mibolerone

40

CAS: 965-93-5

Metiltrienolon (Metribolone)

41

CAS: 5197-58-0

Methylstenbolone

42

CAS: 5630-53-5

Tibolon

43

CAS: 521-11-9

Mestanolone

44

CAS: 521-18-6

Stanolon (androstanolone)

45

CAS: 434-07-1

Oxymetholone (Anadrol)

46

CAS: 53-39-4

Oxandrolone (Anavar)

47

CAS: 10418-03-8

stanozolol (Winstrol)

48

CAS: 6157-87-5

Trestolone asetat

49

CAS: 853-23-6

Dehidroisoandrosteron 3-asetat

50

CAS: 53-43-0

Dehidroepiandrosteron (DHEA)

51

CAS: 481-29-8

Epiandrosterone

52

CAS: 566-19-8

7-keto-dehidroepiandrosteron

53

CAS: 76822-24-7

1-DHEA

Diğer sıcak satış steroid ve peptidleri:

Testosteron Asetat

Trenbolone Asetat

MGF

Testosteron Cypionate

Trenbolone Enanthate

PEG MGF

Testosteron Decanoate

Boldenone Asetat

CJC-1295

Testosteron Enanthate

Boldenone undecylenate

CJC-1295 DAC

Testosteron İzokaproat

Boldenone Cypionate

PT-141

Testosteron Fenilpropiyonat

Boldenone Propiyonat

Melanotan-1

Testosteron Propiyonat

Nandrolone Decanoate

Melanotan-2

Testosteron Undecanoate

Nandrolone fenilpropiyonat

GHRP-2

Mesterone

Nandrolone undecylate

GHRP-6

Testosteron Sustanon 250

Nandrolone cypionate

Ipamorelin

Clostebol Asetat

Nandrolone propiyonat

Heksarelin

Methylandrostanolone

metiltrienolondan

Semorelin

Metenolon Enanthate

Drostanolone Propionate

Oksitosin

Metenolon Asetat

Drostanolone Enanthate

TB500

Anadrol

Stanolone

176-191

Anavar

Tadalafil

trıptorelin

Winstrol

Vardenafil

Tesamorelin

Klomifen sitrat

Dianabol

gonadorelin

Toremifen sitrat

Tamoksifen Sitrat

DSIP

Finasterid

hidroklorid

Selank

benzokain

Liothyronine sodyum T3

L-Karnitin

İlgili Peptid:

Ürün adı

Şartname

MGF

2 mg / şişe

PEG MGF

2 mg / şişe

CJC-1295 DAC

2 mg / şişe

CJC-1295

2 mg / şişe

PT-141

10 mg / şişe

MT-1

10 mg / şişe

MT-2

10 mg / şişe

GHRP-2

10 mg / şişe

GHRP-2

5 mg / şişe

GHRP-6

10 mg / şişe

GHRP-6

5 mg / şişe

Ipamorelin

2 mg / şişe

Heksarelin

2 mg / şişe

Semorelin

2 mg / şişe

Oksitosin

2 mg / şişe

TB500

2 mg / şişe

BPC

157 2mg / şişe

176-191

2 mg / şişe

trıptorelin

2 mg / şişe

Tesamorelin

2 mg / şişe

gonadorelin

2 mg / şişe

gonadorelin

10 mg / şişe

DSIP

2 mg / şişe

Selank

5 mg / şişe

İletişim bilgileri
Chongqing Tingyi Biotechnology Co.,Ltd

İlgili kişi: Tom

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)