Chongqing Tingyi Biyoteknoloji Co, Ltd
Kaliteli Ürün, Güvenli Teslimat, Profesyonel Hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerKas Yapımı Peptitleri

% 99 Büyüme Hormonu Peptidleri IGF-1Lr3 CAS 946870-92-4 Polipeptit Kas Yapısı Peptitleri

Sertifika
iyi kalite Nandrolone Decanoate tozu satış için
iyi kalite Nandrolone Decanoate tozu satış için
Sizden başka hiçbir tedarikçiyle ilgilenmiyorum, Tom. Verimliliğiniz ve ürün kalitenizden çok etkilendim. Çok teşekkür ederim.

—— Andrew S (İngiltere)

Tom onun sözü olan biriydi ve başkasının elini uzatmazken çekti! Ona tekrar sipariş vermekten çekinmem. Üstün hizmet ve kalite!

—— James K (Avustralya)

Paket çok hızlı geldi, teşekkürler Tom. Sen kesinlikle benim yeni erkeğimsin. Başa çıkmak için harikasın.

—— Haydee Rodriguez (ABD)

Ben sohbet şimdi

% 99 Büyüme Hormonu Peptidleri IGF-1Lr3 CAS 946870-92-4 Polipeptit Kas Yapısı Peptitleri

Çin % 99 Büyüme Hormonu Peptidleri IGF-1Lr3 CAS 946870-92-4 Polipeptit Kas Yapısı Peptitleri Tedarikçi
% 99 Büyüme Hormonu Peptidleri IGF-1Lr3 CAS 946870-92-4 Polipeptit Kas Yapısı Peptitleri Tedarikçi % 99 Büyüme Hormonu Peptidleri IGF-1Lr3 CAS 946870-92-4 Polipeptit Kas Yapısı Peptitleri Tedarikçi

Büyük resim :  % 99 Büyüme Hormonu Peptidleri IGF-1Lr3 CAS 946870-92-4 Polipeptit Kas Yapısı Peptitleri

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: TINGYI
Sertifika: GMP , ISO 9001:2008
Model numarası: CAS: 946870-92-4

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 10 şişeler
Fiyat: Contact Us
Ambalaj bilgileri: Gizli ve gizli ambalaj
Teslim süresi: Genellikle 7 iş günü içinde
Ödeme koşulları: Banka Havalesi - Bitcoin - Western Union - MoneyGram
Yetenek temini: 2000kg / Ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: IGF-1Lr3 Eş anlamlı sözcükler: Uzun r3 IGF-1, LR3 IGF, IGF1 LR3, Uzun Arg3 IGF-1
CA'LARI: 946870-92-4 Saflık: % 99 dk
Sınıf: Tıp Sınıf Görünüm: Beyaz Lyophilized toz

Vücut Geliştirme Kas Kazancı İçin% 99 Polipeptit Toz İnsan Büyüme Peptid IGF1-LR3 CAS 946870-92-4

Ürün Adı: IGF-1Lr3

Ürün Detayları:

Ürün adı

IGF-1Lr3

Eş anlamlı

Uzun r3 IGF-1, LR3 IGF, IGF1 LR3, Uzun Arg3 IGF-1

CAS

946870-92-4

MF

C30H49N9O9

Saflık

% 99 min

sınıf

Tıp sınıfı

Şartname

0.1 mg / şişe veya 1 mg / şişe

Görünüm

Beyaz liyofilize toz
istikrar Liyofilize edilmiş proteini -20 ° C'de saklayın. Tekrarlanan donma / çözülme döngülerinden kaçınmak için ürünü sulandırdıktan sonra alikotlayın. Sulandırılmış protein 4 ° C'de sınırlı bir süre saklanabilir. Liyofilize edilmiş protein, -20 ° C'de saklandığında son kullanma tarihine kadar stabil kalır.

kullanım

Ürün SADECE LABORATUVAR ARAŞTIRMASI KULLANIMI için hazırlanmıştır. Ürün başka amaçlar için kullanılamaz.

Açıklama:


Long-Arginin-3-IGF-1 olarak da bilinen IGF-1 LR3, bir 13 amino asit N-terminal uzantısını ve pozisyonda Glutamik Asit yerine Arginin ikamesi içerecek şekilde modifiye edilmiş insan IGF-1'in bir analoğudur. 3. Bu modifikasyonların bir sonucu olarak, IGF-1 LR3, IGF-1'den yaklaşık üç kat daha etkilidir ve İnsülin Benzeri Büyüme Faktörü Bağlayıcı Proteinlere (IGFBP'ler) bağlanmaya yönelik düşük afiniteye bağlı olarak artan bir yarı ömre sahiptir. IGF-1 LR3, IGF-1'e göre geliştirilmiş metabolik stabilite ile IGF-1 reseptörüne agonistik olarak bağlanma kabiliyetini korur. Memeli hücre kültürlerinin Long R3 IGF-1 ile çok daha düşük bir konsantrasyonda takviyesi, standart insülin konsantrasyonları ve / veya standart IGF-1 konsantrasyonlarından daha yüksek verim ile sonuçlanır. IGF-1 LR3, tip 1 IGF reseptörünü uyarabilir ve böylece hücre çoğalmasını ve apoptozun inhibisyonunu teşvik etmekten sorumlu olan hücre içi sinyalleşmenin daha yüksek bir aktivasyon seviyesini indükleyebilir.

Igf1LR3, ENJEKSİYONU MUSCLE'DA bir kas hiperplazisi (yeni kas hücresi sayısındaki artış) durumuna neden olarak kas kütlesini büyük ölçüde artırır! Öyleyse bunu kas hücresi çoğalması olarak düşünün, hatta hücrenin bölünmesi 1 olur 2 ... Bu yüzden de kas hücresi büyümesini arttırdığınızda döngüde mükemmel olur. Peki IGF neden HGH'den daha iyidir? Sebep HGH olması, önce karaciğerde IGF seviyelerinin, sonra kasın yükselmesine neden olurken IGF-LR3 lokalize IGF seviyelerinin rokete neden olmasına neden olur. Igf1lr3 Hepinizin bildiği gibi, Igf1'in uzun etkili versiyonu, Aktif potansiyelini 20 saate kadar yükseltir, Fakat uydu kas hücrelerinin büyümesini teşvik etme kabiliyeti ile birlikte, yeni kas liflerinin olgunlaşmasına yardımcı olma yeteneğini arttırır. Şu anda kullanmakta olduğumuz birçok takviyenin alımı, Ve testis boyutunun iyileşmesine neden olabilir ve PCT'de bile kas kaybını önleyebilir. Ayrıca, bu kadar güçlü olmasının bir başka nedeni, Long R3 Igfl'in bilinen tüm IGF bağlayıcı proteinlere bağlanmasının azalmasından kaynaklanmaktadır. Bu bağlayıcı proteinler normal olarak IGF .. 'nin biyolojik etkilerini önler, bu uzun süren versiyonla öyle değil.

IGF-1 LR3, IGFBG ile reaksiyona girmemesi için yapılan IGF-1'in bir versiyonudur, bu nedenle, endojen IGF-1'e kıyasla artan etkinliği, stabilitesi vardır. IGF-1, karaciğerde salınır ve hücrelerin içindeki IGF reseptörlerine bağlanır; bu, sonuçta hücre büyümesinin uyarılmasına (hem yeni doku oluşumuna hem de mevcut doku büyümesine neden olur) ve hücre ölümünün inhibe edilmesine neden olur. IGF1 LR3, büyüme hormonu insülin benzeri büyüme faktörlerinin, IGF'ler olarak da bilinen büyüme teşvik edici etkilerinin çoğuna izin verir. IGF-1 LR3, memeli büyümesinde ve gelişiminde önemli rol oynayan bir peptid ailesi (protiens) içerir. IGF1 LR3, Long R3 IGF-1 veya İnsülin Benzeri Büyüme Faktörü-I Long Arg3 olarak da bilinir. Long R3 IGF-1 versiyonu, normal IGF-1'den çok daha güçlü. Arttırılmış potansiyel, IGF1 LR3'ün bilinen tüm IGF bağlayıcı proteinlere bağlanmasının azalmasından kaynaklanmaktadır. Bu bağlanma proteinleri normal olarak IGF'lerin biyolojik etkilerini inhibe eder, bu nedenle IG-1 LR3'ün etkinlik ve fonksiyon artmış olduğu gösterilmiştir. IGF-1'in bu IGF-1 LR3 analoğu, IGF peptidinin biyolojik aktivitesinin arttırılması amacıyla yaratılmıştır. IGF1 LR3, Long R3 IGF-1 veya İnsülin Benzeri Büyüme Faktörü-I Long Arg3 olarak da bilinir. Bu, 83 amino asit içeren ve 9200 Dalton'luk bir moleküler kütleye sahip olan insan rekombinant, tekli, glikosile edilmemiş, polipeptit bir zincirdir. IGF1, büyüme hormonunun (GH; MIM 139250) büyümeyi teşvik edici etkilerinin çoğuna aracılık eder. LR3, büyük ölçüde rekombinant biyofarmasötiklerin üretimini desteklemek üzere memeli hücre kültürü için özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş, insan IGF-1'in uzun vadeli bir analoğudur. Erken çalışmalar, büyüme hormonunun sülfatın kıkırdak içine dahil edilmesini doğrudan teşvik etmediğini, daha sonra 'somatomedin' olarak bilinen 'sülfatlama faktörü' olarak adlandırılan bir serum faktörü aracılığıyla hareket ettiğini gösterdi. IGF-1 LR3, hücrelerin büyüme hormonuna (GH) verdiği tepkilerde rol oynayan birincil proteindir: yani, IGF-I, GH'ye yanıt olarak üretilir ve daha sonra hücresel aktiviteleri indükler. Böyle bir örnek, kas büyümesi veya hiperplazidir. Bu bileşik aynı zamanda insan vücudunu insüline karşı daha duyarlı hale getirir. İnsan vücudunda bulunan en güçlü büyüme faktörüdür. IGF-1, gerçek kas bölünmesi ve yeni kas hücrelerinin oluşumu olan kas hücresi hiperplazisine neden olur. En etkili IGF-1 formunun IGF-1 LR3 olduğu kabul edilir. Bu formül, insan vücudundaki proteinlere bağlanmayı önlemek ve yarı ömrü artırmak için yaklaşık 20-30 saat kimyasal olarak değiştirildi.

Uygulama:

IGF-1 (İnsülin benzeri büyüme faktörü-1), statural büyümenin önemli bir hormonal aracısıdır. Düzenli koşullar altında, GH (büyüme hormonu) karaciğerindeki ve diğer dokulardaki reseptörüne bağlanır ve IGF-1'in sentezini / salgılanmasını uyarır. Hedef dokularda, insülin alıcısına homolog olan Tip 1 IGF reseptörü, IGF-1 tarafından aktive edilir ve bu, statural büyümeye yol açan çok sayıda işlemi uyaran hücre içi sinyalleme yol açar. IGF-1 metabolik eylemleri kısmen, glikoz, yağ asitleri ve amino asitlerin alımını stimüle etmeyi amaçlar;
Igf1 temel olarak insülin ile aynı moleküler özelliklerin bazılarına sahip olan bir polipeptit hormondur. IGF dozu aslında insülin benzeri büyüme faktörü anlamına gelir. Igf1 temel olarak çocuklarda uzun kemik büyümesinden sorumludur ve aynı zamanda yetişkinlerin kas büyümesini ve onarımını da etkiler. Long R3 Igf1, Igfl'in daha güçlü bir versiyonudur. Kimyasal olarak değiştirilmiş, kan dolaşımındaki Igf1 bağlayıcı proteinlerin etkisiz hale gelmesini önlemek için "geliştirilmiş" olduğunu düşünüyorum. Bu, 20 dakika yerine 20-30 saat daha uzun bir yarı ömürle sonuçlanır ... Bu, belki de daha aşina olduğumuz kısa zincire göre çok daha etkili bir sürüm anlamına gelir.

Diğer formlara göre, yaklaşık 20-30 saat arasında oldukça uzun bir yarı ömre sahiptir. IGF-1 LR3 aktif olduğunda, kas hücrelerindeki dokular üzerinde çoklu etkileri vardır. Kas yenilenmesinde önemli bir rol oynar. IGF-1 LR3, kök hücrelerin birbirinden ayrılmasının yanı sıra artışı da teşvik eder. IGF-1 LR3 uydu hücre aktivitesini, kas DNA'sını, kas protein içeriğini, kas ağırlığını ve kas kesit alanını arttırır. IGF-1 LR3'ün önemi, bariz etkilerinin hepsinin kas büyümesini teşvik etmek için çalışması gerçeğinde yatmaktadır. Bu etkiler, ağırlık çalışmasıyla birleştirildiğinde geliştirilmiştir.
Protein oluşturma, bir enerji kaynağı olarak amino asit emilimiyle birlikte daha iyidir. Enerji olarak yağ kullanımını arttırır. Yağsız dokularda IGF-1 LR3, hücre zarları boyunca glikoz taşıyan insülin formunu önler, sonuç olarak hücrelerin bir enerji kaynağı olarak yağ yakma değişmesi gerekir. IGF-1 LR3 ayrıca insan vücudundaki insülini de taklit eder. Belki de insan vücudu üzerindeki en dikkat çekici etkisi, hücrelerin kesin bir bölünmesi olan hiperplaziye neden olma kabiliyetidir. Hipertrofi, ağırlık çalışması sırasında ortaya çıkan şeydir; kas hücrelerinin boyutunda bir artıştır. Yetişkin insanlar sabit bir sayıda kas hücresine sahiptir, bu da eğitim ile daha da büyüyebilir, ancak kas satma sayısı artmaz. Ancak, bu hazırlık kullanımıyla, aslında kasta bulunan kas hücrelerinin sayısını artıran hiperplaziyi tetikleyebilirsiniz. Araştırma çalışmaları, ağırlık çalışmasıyla yeni hücrelerin daha hızlı geliştiğini ve daha güçlü ve daha yoğun hale geldiğini gösteriyor.

fuction:

Büyütülmüş amino asit taşıma hücreleri
Artan protein üretimi
Azaltılmış protein bozulması
Güçlendirilmiş glikoz taşıma
Artırılmış RNA kombinasyonu

IGF-1 LR3, ENJEKTEN MUSCLE'DA bir kas hiperplazisi (yeni kas hücresi sayısındaki artış) durumuna neden olarak kas kütlesini büyük ölçüde artırır! Öyleyse bunu kas hücresi çoğalması olarak düşünün, hatta hücrenin bölünmesi de 1 olur. Igf1-lr3 Hepinizin bildiği gibi, Igf-1'in uzun etkili versiyonu. Aktif potansiyelini 20 saate kadar yükseltir. uydu kas hücrelerinin büyümesini teşvik etme ve yeni kas liflerini olgunlaştırmalarına yardımcı olma özelliği, şu anda kullanmakta olduğumuz birçok takviyenin alımını artırma yeteneğini elinde tutmaktadır ve Testis boyutunun daha iyi iyileşmesine neden olabilir ve hatta kas kaybını önleyebilir PCT’de. Bunu döngüde ve PCT sırasında kullanma. artan kas tutma ve daha hızlı iyileşme. IGF-1-LR3, Igf'de daha da yükselmelere ve yağ hücrelerini boşaltma ve kas hücrelerine yaşamsal besinler sağlama konusunda eşsiz yeteneği sayesinde daha fazla kas büyümesi ve yağ kaybı için potansiyel oluşturur. IGF-1 LR3, IGF kategorisindeki birçok büyüme faktörünün azot tutma yoluyla protein oluşumunu arttırmasına izin verir. Uzun versiyon, orijinal IGF-1'den daha etkili. Bağlanma bölgelerinin artması nedeniyle arttırılmış bir potansiyele sahiptir. Hormon hiperplaziyi vurgulamada etkilidir. Yeni kas hücrelerinin bölünmesi ve oluşumundaki aktivitesi ile bilinir.

IGF-1 LR3, doğal insülin benzeri büyüme faktörünün sentetik bir versiyonudur, ancak 3 numaralı pozisyonda modifikasyon ve B-terminalinde 13 numaralı amino asitte bir uzatma ile. İnsülin benzeri büyüme faktörü 1'den daha güçlüdür. Ayrıca araştırmalar, IGF1 LR3'ün insülin benzeri büyüme faktörü 3'ten daha uzun bir yarı ömre sahip olduğunu ortaya koydu. Polipeptit kas yenilenmesinde hayati bir rol oynar ve kök üretimini ve kök farklılığını teşvik eder hücreler. IGF-1 LR3'ün hücrelerin uydu aktivitesini, kas protein içeriğini, kas DNA'sını, kas kesit alanını ve kas ağırlığını arttırdığı bilinmektedir. IGF1 LR3 polipeptidinin özü, hiperplaziyi artırarak kas büyümesini indüklediği gerçeğine dayanır. IGF-1 LR3 azot sadakat ve protein sentezini destekleyerek yeni kas dokusu oluşturur. Bu, hem hiperplazi (kas hücrelerinin sayısındaki artış) hem de mitogenez (yeni kas liflerinin gerçek büyümesi olan) yoluyla kasların büyümesine neden olur. Böylece IGF-1 LR3, kas liflerini sadece büyütmekle kalmaz, daha fazlasını da yapar. Bu nedenle, IGF aslında kas dokusu ve hücre sayımı açısından genetik yetenekleri değiştirebilir. IGF mevcut hücrelerin sayısını ve türlerini arttırır ve farklılaştırır. IGF-1 LR3, 93 amino asit kalıntısı olan doğal olarak varolan insülin büyüme faktörünün (IGF) sentetik bir analoğudur. Doğal formun modifikasyonları Arg'nin Glu ile 3 pozisyonunda ikame edilmesi ile gerçekleşti, bir R3 kodu ve ayrıca B terminalinde 13 amino asidin bir uzantısı verdi. Tıpkı IGF-1 gibi, R3'ün hücrelerin gelişmesini ve büyümesini uyardığı gösterilmiştir.

Dozaj:


IGF-1LR3'ün dozu nedir? Enjeksiyon başına doz: 50 mcg Şişe başına enjeksiyon: 20 x 50 mcg dozaj Örnek Enjekte Edilen Miktarlar: Karıştırma için 1 ml su kullanırsanız, 50 mcg'lik bir dozaj = 0.05 ml (veya İnsülin Şırıngasında 5 ünite) kullanırsanız. Karıştırma için 2 ml su için, sonra 50mg = 0.10ml (veya 10 birim); Karıştırma için 3 ml su kullandıysanız, 50 mg = 0.15 ml (veya 15 birim).

1 Bir IGF döngüsü için en etkili uzunluk 50 gün açık ve 20-40 gündür.
2 Bölünmüş dozlar halinde günde 60 mg ila 120 mg arasında değişen dozları alın. Sabah bir kez ve tekrar yatak zamanında bir enjeksiyon. Bir günde 120mcg'yi asla geçmeyin.
3 Sağladığımız şişeler, her bir şişede 100 mg içerir. Yanındaki enjeksiyon için her flakonu 1 ml su ile çözün. Günde iki kez enjekte edilir.
4 IGF1'in gece enjeksiyonu için İnsülin kullanmayın. Sabahları insülin alarak IGF1'in yarı ömrünü 12 saate uzatırsınız ve 6 saatlik bir enjeksiyon alırsanız, iyi olmalısınız.

İstikrar:


Liyofilize LR3 IGF1 altho g gh, oda sıcaklığında 3 hafta stabil, -18 ° C'nin altında kurutucuda saklanmalıdır. Sulandırıldıktan sonra, LR3 IGF1 2-7 gün arasında 4 ° C'de ve gelecekte -18 ° C'nin altında kullanılmak üzere 4 ° C'de saklanmalıdır çözülme döngüleri.

Bizim sözümüz:

1. Kalite güvencesi

Yılların verdiği tecrübe, ileri teknoloji ve sürekli araştırma ile kalitemiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak için pazarın ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak, birçok müşterinin ürünlerimizi kullanması, ürünün çok iyi olduğuna inanıyoruz. Toz mu yoksa sıvı mı, evet, hepimiz biliyoruz, sıvımızı daha iyi.

2. Güvenli ulaşım

Taşıma şeklimiz her ülkenin durumuna göre alınmaktadır farklı taşıma, ambalajlarımızda, en son gümrük durumuna göre, sürekli güncellenen, ambalajlarımızı iyileştirmiş, 3-5'in içinde ürününüze almanızı garanti ediyoruz.

3. Ürün çeşitliliği

Ürünlerimiz tozlar ve sıvılardır, evet, kardeşler, sıvının etkisi çok iyidir, ama birçok kişi sıvı kullanmaz, bu yüzden çok şanslısınız, tozumuzu alıyorsunuz, size sıvı yapma yöntemini söyleyebiliriz. Bir sıvı alırsanız, nasıl süzüleceğiniz size söylenir. Ürünlerimizi güvenle kullanabileceğinizi kesinlikle garanti ediyoruz

4. Yüksek kaliteli hizmet

Ürünlerimizin ambalajı hormon bilgisi içermez ve Çin'in farklı bölgelerinden gönderilebilir. Şu anda, ABD ve Avrupa’ya gönderdiğimiz mal gümrükleme oranı% 99’dur, Kanada, oldukça yüksek toka yakınlık oranına sahip Brezilya’da olduğu gibi, gümrükten geçmek için yeni bir yolumuz var. Ayrıca bazı alanlara tamamen yeniden politika gönderdik.

Siparişin Tamamlanması:

Sipariş ver

1.Lütfen bana aradığınız eşyaları, miktarı ve varış ülkesini bildirin;

2.Tüm ayrıntıları onaylayın ve bize sipariş verin;

3.We ürünün detay fiyatını gönderir ve referans için uygun nakliye yöntemini sunar;

4.Siparişinizi onaylayın ve peşin% 100 para ödeyin ve bize ayrıntı adresini gönderin.

5.We gereksinimlerinize göre sevkiyat düzenlemek.

6. Biz parsel aldıktan sonra satış sonrası servis sunuyoruz.

Nakliye

Muhatap bilgilerinizi sağlayın. (telefon numarası, posta kodu)

Paketleme

Farklı ülkelere ve sipariş miktarlarına göre

Teslim süresi

Ödemenizi aldıktan sonra 12 saat içinde düzenlenir

Fotoğraflar

Steroidleri önceden ayırmak için parsel fotoğrafları sunulacaktı.

Teslimat süresi

Hedeflere ulaşmak için genellikle 4-6 iş günü

Takip numarası

Net olarak yayınlandıktan sonra, normalde ödeme aldıktan sonra 24 saat içinde sunulur.

Satış sonrası servis

24/7 çevrimiçi olarak sorunlar ve endişeli ürünler için

Firmamızın Avantajları:

1, rekabetçi fiyat ile yüksek kalite:

1) Standart: ABD Standardı
2) Tüm Saflık ≥% 99.8
3) Biz üretici ve fabrika fiyatı ile yüksek kaliteli ürünler sağlayabilir.


2, Hızlı ve güvenli teslimat
1) Parsel Ödeme yapıldıktan sonra 8 saat içinde gönderilebilir. Takip numarası mevcut
2) Güvenli ve gizli nakliye. Seçtiğiniz için çeşitli ulaşım yöntemleri.
3) Gümrük geçiş oranı ≥% 99,8
4) Biz yeniden gemi politikası sağlamak.
5) Avustralya, Kanada ve İngiltere'de depomuz var, depomuzda büyük miktarda stok var, doğrudan yabancı depomuzdan size gönderi yapabilir!
3, biz dünya çapında müşterileri var.
1) Profesyonel hizmet ve zengin deneyim, müşterilerin kendilerini rahat hissetmelerini, yeterli stok ve hızlı teslimat isteklerini karşılamasını sağlar.
2) Müşterilerin ihtiyacını karşılamak bizim sorumluluğumuzdur.
3) Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat, birinci sınıf hizmet müşterilerinden güven ve övgü kazanmak.

Diğer Ürünlerimiz:

Nootropik Ham Tozlar

Yok hayır.

isim

CAS Numarası.

1

Sunifiram

CAS: 314728-85-3

2

Pirespa

CAS: 53179-13-8

3

Adrafinils

CAS: 63547-13-7

4

Coluracetam

CAS: 135463-81-9

5

Noopept

CAS: 157115-85-0

6

piracetam

CAS: 7491-74-9

7

İdebenon

CAS: 58186-27-9

8

Carphedon

CAS: 77472-70-9

9

Pramiracetam

CAS: 68497-62-1

10

rivastigmin

CAS: 123441-03-2

11

oksirasetam

CAS: 62613-82-5

12

Anirasetam

CAS: 72432-10-1

13

Donepezil

CAS: 120014-06-4

14

Rivastigmin tartrat

CAS: 129101-54-8

15

Alfa GPC

CAS: 28319-77-9

16

CRL-40.941 (Fladrafinil)

CAS: 90212-80-9

17

Fasoracetam

CAS: 110958-19-5

18

Galantamin

CAS: 1953/04/04

19

9-fluorenolle

CAS: 1689-64-1

20

NSI-189 serbest tabanı

CAS: 1270138-40-3

21

NSI-189 fosfat

CAS: 1270138-41-4

22

fenibut

CAS: 1078-21-3

23

pikamilon

CAS: 62936-56-5

24

PRL-8-53

CAS: 51352-87-5

25

Tianeptin sodyum

CAS: 30123-17-2

26

Vinpocetine

CAS: 42971-09-5

27

Vincamine

CAS: 1617-90-9

28

Theacrine

CAS: 2309-49-1

29

Unifiram

CAS: 272786-64-8

30

CDP Citicoline

CAS: 987-78-0

31

Huperzin A

CAS: 102518-79-6

32

brivaracetam

CAS: 357336-20-0

33

Etiracetam

CAS: 33996-58-6

34

Raubasine

CAS: 483-04-5

35

Entakapon

CAS: 130929-57-6

İlaç Hammaddeleri

isim

Saflık

metilamin

% 40 su çözeltisi

Metilamin hidroklorür

NLT% 99

Benzeneacetonitril (benzil siyanür)

NLT% 99

propiophenone'un

% 99,5 NLT

Hidrojen bromür

% 48 su çözeltisi

(-) - Dibenzoil-L-tartarik asit monohidrat

NLT% 99

Potasyum borohidrit

NLT% 97

Sodyum borohidrid

NLT% 98

6- (5-Kloro-2-piridil) -6,7-dihidro-7-hidroksi-5H-pirolo [3,4-b] pirazin-5-on (CAS No: 43200-81-3)

NLT% 99

N-PHENYLPIPERIDIN-4-AMINE DIHYDROCHLORIDE (4-ANP) CAS 99918-43-1

NLT% 99

Pramipeksol Hidroklorür

NLT% 99

Albuterol sülfat

NLT% 99

Dekstrometorfan hidrobromid DXM

NLT% 99

Dimethocaine

NLT% 99

Dermorphin

10 mg / şişe

Sunifiram DM-235

NLT% 99

adrafinil

NLT% 99

Armodafinil

NLT% 99

fenibut

NLT% 99

Suvorexant (MK-4305)

NLT% 99

Hetlioz (tasimelteon)

NLT% 99

Amitriptilin hidroklorür

NLT% 99

mirtazapin

NLT% 99

Trazodon hidroklorür

NLT% 99

Venlafaksin hidroklorür

NLT% 99

Bupropion hidroklorür

NLT% 99

Sertralin hidroklorür

NLT% 99

N-Methylparoxetine

NLT% 99

Paroksetin hidroklorür

NLT% 99

Fluoksetin hidroklorür

NLT% 99

Sitalopram hidrobromid

NLT% 99

Vortioksetin hidrobromid

NLT% 99

Vortioxetine

NLT% 99

tianeptin

NLT% 99

5-Hidroksitriptofan 5-HTP

NLT% 98

gama-butirolakton (GBL)

% 99,5 NLT

5a-Hidroksi Laxogenin

NLT% 98

Steroid Serileri

Testosteron Steroid

Yok hayır.

CAS NUMARASI

isim

1

CAS: 58-22-0

Testosteron bazı

3

CAS: 76-43-7

Fluoksimesteron Halotestin

4

CAS: 2446-23-3

4-Klorodehidrometiltestosteron (Oral turinabol)

5

CAS: 1255-49-8

Testosteron Fenilpropiyonat

6

CAS: 57-85-2

Testosteron Propiyonat

7

CAS: 1045-69-8

Testosteron asetat

8

CAS: 315-37-7

Testosteron enantatı

9

CAS: 58-20-8

Testosteron Cypionate

10

CAS: 1424-00-6

Mesterolone (Proviron)

11

CAS: 5949-44-0

Testosteron Undecanoate

12

CAS: 15262-86-9

Testosteron izokaproat

13

CAS: 855-19-6

Turinabol (4-Klorotestosteron / Clostebol Asetat)

14

CAS NUMARASI

Testosteron Sustanon 250/100

15

CAS: 5721-91-5

Testosteron decanoate

16

CAS: 58-18-4

Metiltestosteron (17-metiltestosteron)

17

CAS: 58-20-8

1-Test Cyp, Dihidroboldenon Cypionate

Boldenone Steroid

17

CAS: 846-48-0

boldenone

18

CAS: 13103-34-9

Boldenone Undecylenate (Equipoise)

19

CAS: 846-46-0

Boldenone Asetat

20

CAS: 13103-34-9

Boldenone Propiyonat

21

CAS: 106505-90-2

Boldenone Cypionate

Trenbolone Steroid

22

CAS: 10161-33-8

Trenbolone tabanı

23

CAS: 10161-34-9

Trenbolone asetat (Finaplix H / Revalor-H)

24

CAS: 472-61-546

Trenbolone enanthate (parabolan)

25

CAS: 23454-33-3

Trenbolone Hexahydrobenzyl Carbonate

Nandrolone Steroid

26

CAS: 434-22-0

nandrolone

27

CAS: 62-90-8

Nandrolone Fenipropiyonat (NPP) / Durabolin

28

CAS: 601-63-8

Nandrolone cypionate

29

CAS: 360-70-3

Nandrolone decanoate (DECA) / Deca durabolin

30

CAS: 862-89-5

Nandrolone Undecylate

31

CAS: 7207-92-3

Nandrolone propiyonat

Primobolan Steroid

32

CAS: 434-05-9

Metenolon Asetat (Primobolan)

33

CAS: 303-42-4

Metenolon enanthate (USAN)

34

CAS: 153-00-4

Metenolone

35

CAS: 3381-88-2

Süperdrol Tozu / Methasteron (metil-drostanolone)

36

CAS: 521-12-0

Drostanolone Propionat (Masteron)

37

CAS: 472-61-145

Drostanolone Enanthate (Masteron)

Anabolik steroidler

38

CAS: 72-63-9

Metandrostenolon (Dianabol, metandienon)

39

CAS: 3704-09-4

Mibolerone

40

CAS: 965-93-5

Metiltrienolon (Metribolone)

41

CAS: 5197-58-0

Methylstenbolone

42

CAS: 5630-53-5

Tibolon

43

CAS: 521-11-9

Mestanolone

44

CAS: 521-18-6

Stanolon (androstanolone)

45

CAS: 434-07-1

Oxymetholone (Anadrol)

46

CAS: 53-39-4

Oxandrolone (Anavar)

47

CAS: 10418-03-8

stanozolol (Winstrol)

48

CAS: 6157-87-5

Trestolone asetat

49

CAS: 853-23-6

Dehidroisoandrosteron 3-asetat

50

CAS: 53-43-0

Dehidroepiandrosteron (DHEA)

51

CAS: 481-29-8

Epiandrosterone

52

CAS: 566-19-8

7-keto-dehidroepiandrosteron

53

CAS: 76822-24-7

1-DHEA

Diğer sıcak satış steroid ve peptidleri:

Testosteron Asetat

Trenbolone Asetat

MGF

Testosteron Cypionate

Trenbolone Enanthate

PEG MGF

Testosteron Decanoate

Boldenone Asetat

CJC-1295

Testosteron Enanthate

Boldenone undecylenate

CJC-1295 DAC

Testosteron İzokaproat

Boldenone Cypionate

PT-141

Testosteron Fenilpropiyonat

Boldenone Propiyonat

Melanotan-1

Testosteron Propiyonat

Nandrolone Decanoate

Melanotan-2

Testosteron Undecanoate

Nandrolone fenilpropiyonat

GHRP-2

Mesterone

Nandrolone undecylate

GHRP-6

Testosteron Sustanon 250

Nandrolone cypionate

Ipamorelin

Clostebol Asetat

Nandrolone propiyonat

Heksarelin

Methylandrostanolone

metiltrienolondan

Semorelin

Metenolon Enanthate

Drostanolone Propionate

Oksitosin

Metenolon Asetat

Drostanolone Enanthate

TB500

Anadrol

Stanolone

176-191

Anavar

Tadalafil

trıptorelin

Winstrol

Vardenafil

Tesamorelin

Klomifen sitrat

Dianabol

gonadorelin

Toremifen sitrat

Tamoksifen Sitrat

DSIP

Finasterid

hidroklorid

Selank

benzokain

Liothyronine sodyum T3

L-Karnitin

Diğer ürünler:

Peptidler

HGH Fragment 176-191

2 mg / şişe

PT-141

10 mg / şişe

Melanotan-ı

10 mg / şişe

Melanotan II

10 mg / şişe

Semorelin

2 mg / şişe

Heksarelin

2 mg / şişe

Tesamorelin

2 mg / şişe

MGF

5 mg / şişe

PEG MGF

2 mg / şişe

Ipamorelin

2 mg / şişe

DAC'li CJC-1295

2 mg / şişe

DA olmadan CJC-1295

2 mg / şişe

TB500

5 mg / şişe

trıptorelin

2 mg / şişe

GHRP-2

5 mg / şişe

GHRP-6

5 mg / şişe

Oksitosin

2 mg / şişe

gonadorelin

2 mg / şişe

DSIP

2 mg / şişe

Selank

5 mg / şişe

Follistatin 344

1 mg / şişe

Follistatin 315

1 mg / şişe

Epitalon

10 mg / şişe

Pentadekapeptid Bpc 157

2 mg / şişe

Nootropik Ham Tozlar

isim

CAS Numarası.

Sunifiram

CAS: 314728-85-3

Pirespa

CAS: 53179-13-8

Adrafinils

CAS: 63547-13-7

Koleracetam (MKC 231)

CAS: 135463-81-9

Noopept

CAS: 157115-85-0

piracetam

CAS: 7491-74-9

İdebenon

CAS: 58186-27-9

Carphedon

CAS: 77472-70-9

Pramiracetam

CAS: 68497-62-1

rivastigmin

CAS: 123441-03-2

oksirasetam

CAS: 62613-82-5

Anirasetam

CAS: 72432-10-1

Donepezil

CAS: 120014-06-4

Rivastigmin tartrat

CAS: 129101-54-8

Alfa GPC

CAS: 28319-77-9

CRL-40.941 (Fladrafinil)

CAS: 90212-80-9

Fasoracetam

CAS: 110958-19-5

Galantamin

CAS: 1953/04/04

9-fluorenolle

CAS: 1689-64-1

NSI-189 serbest tabanı

CAS: 1270138-40-3

NSI-189 fosfat

CAS: 1270138-41-4

fenibut

CAS: 1078-21-3

pikamilon

CAS: 62936-56-5

PRL-8-53

CAS: 51352-87-5

Tianeptin sodyum

CAS: 30123-17-2

Vinpocetine

CAS: 42971-09-5

Vincamine

CAS: 1617-90-9


ağrı kesici tozları

benzokain

lidokain

tetracaine

Prilokain

Procaini

dibukain

Bupivakain

Benzokain hidroklorür

Lidokain hidroklorür

Tetracaine Hidroklorür

Pripitocaine hidroklorür

Prokain hidroklorür

Dibucaine hidroklorür

Articaine hidroklorür

Ropivakain hidroklorür

Dimetokain (Larocaine)

Proparacaine hidroklorür

Pramoxine Hidroklorür

İletişim bilgileri
Chongqing Tingyi Biotechnology Co.,Ltd

İlgili kişi: Tom

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)