Chongqing Tingyi Biyoteknoloji Co, Ltd
Kaliteli Ürün, Güvenli Teslimat, Profesyonel Hizmet

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerTrenbolone asetat tozu

Trenbolone Enanthate Vücut Geliştirme Güçlü Etkileri% 99 Saflık Anabolik Steroidler

Sertifika
iyi kalite Nandrolone Decanoate tozu satış için
iyi kalite Nandrolone Decanoate tozu satış için
Sizden başka hiçbir tedarikçiyle ilgilenmiyorum, Tom. Verimliliğiniz ve ürün kalitenizden çok etkilendim. Çok teşekkür ederim.

—— Andrew S (İngiltere)

Tom onun sözü olan biriydi ve başkasının elini uzatmazken çekti! Ona tekrar sipariş vermekten çekinmem. Üstün hizmet ve kalite!

—— James K (Avustralya)

Paket çok hızlı geldi, teşekkürler Tom. Sen kesinlikle benim yeni erkeğimsin. Başa çıkmak için harikasın.

—— Haydee Rodriguez (ABD)

Ben sohbet şimdi

Trenbolone Enanthate Vücut Geliştirme Güçlü Etkileri% 99 Saflık Anabolik Steroidler

Çin Trenbolone Enanthate Vücut Geliştirme Güçlü Etkileri% 99 Saflık Anabolik Steroidler Tedarikçi
Trenbolone Enanthate Vücut Geliştirme Güçlü Etkileri% 99 Saflık Anabolik Steroidler Tedarikçi Trenbolone Enanthate Vücut Geliştirme Güçlü Etkileri% 99 Saflık Anabolik Steroidler Tedarikçi Trenbolone Enanthate Vücut Geliştirme Güçlü Etkileri% 99 Saflık Anabolik Steroidler Tedarikçi

Büyük resim :  Trenbolone Enanthate Vücut Geliştirme Güçlü Etkileri% 99 Saflık Anabolik Steroidler

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: TINGYI
Sertifika: GMP , ISO 9001:2008
Model numarası: Trenbolone Enanthate

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 40 "
Fiyat: Contact Me
Ambalaj bilgileri: Örtülü paket
Teslim süresi: 2 iş günü
Ödeme koşulları: Banka Havalesi - Bitcoin - Western Union - MoneyGram
Yetenek temini: 100 kg / Ay
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Trenbolone Enanthate Renk: Sarı
Görünüm: Sarı tozu Kullanım: kas kazanıyor
Sevkiyat yöntemi: EMS, HKEMS, FEDEX, DHL, UPS, Aramex, VB Veri türünün eşanlamlısı: Ternbolone Enanthate

Özellikler

Ürün adı

Trenbolone Enanthate

miktar

15kg

Parti №.

160902

Rapor №.

1609-1

Üretim tarihi

2016/09/02

Analiz tarihi

2016/09/02

Açıklama

Sarı kristal toz

Son kullanma tarihi

2018/09/01

Ref. Standart

Kurumsal Standart

Analiz Testlerinin Sonuçları

Testler Analiz Standardı Sonuçlar
Erime noktası 68 ℃ ~ 75 ℃ 69 ℃ ~ 71 ℃
Belirli Rotasyon + 25 ~ + 30 ° + 28 °
Kurutma kaybı ≤0.50% % 0.25
Ateşleme Kalıntısı ≤0.10% uygundur
Organik Uçucu Safsızlıklar ≤800PPM uygundur
tahlil ~% 101% 97 99.31%
Sonuç Kurumsal Standartlara Uygun Olun

Açıklama

Trenbolone Enanthate, güçlü anabolik aktiviteye sahip çok güçlü bir androjendir. Trenbolone Enanthate hızlı kuvveti ve kas kütlesinin artması için çok uygundur, Trenbolone Enanthate, kullanıcıya nispeten kısa bir süre içerisinde olağanüstü sonuçlar verir. Trenbolone Enanthate'in anabolik etkisi genellikle testosteron veya Dianabol gibi popüler şişirme ajanları ile karşılaştırılır, çok önemli bir fark vardır. Trabolone Enanthate östrojene dönüşmez. Bu gerçekten de eşsiz bir bileşiktir çünkü kitle ilaçları, neredeyse bir kural olarak, Trenbolone Enanthate yoğun şekilde aromatize olur (veya östrojen ile ilgili diğer sorunlara neden olur).


PHARMATREN E200 (Trenbolone entanthate) - şimdiye kadar üretilen en etkili ilacın uzun etkili bir formu. İstenmeyen su tutma ve yağ kütlesi kazancı olmadan kas sertliğini, tanımını ve ham gücünü arttırma kabiliyeti nedeniyle oldukça değerlidir. Form, birkaç hafta içinde önemli miktarda kaliteli kas kütlesinin büyümesiyle birlikte sizde bir patlama gücü ve gücü sağlayacaktır!

7 güne varan yarı ömrü ile uzun döngülere yönelik yavaş salınım vardır.


Uygulamalar

Trenbolone ilginç istifleme davranışı sergiler. Dianabol veya Anadrol ile birlikte çok sinerjik bir etki yaratır. Haftada aynı toplam miligram steroid kullanılsa bile, sonuçlar bu tür bir kombinasyonla, tek başına kullanılan bu steroidlerden herhangi birine göre çok daha iyidir.


Buna karşılık, trenbolonun oksandrolon (Anavar), metenolon (Primobolan) veya drostanolon (Masteron) ile istifleme davranışı tamamen farklıdır. Aynı toplam miligram miktarını koruyorsanız, bu kombinasyonlar tek başına kullanılan trenbolondan daha iyi performans göstermez. Bu nedenle, bu ilaçların birleştirilmesi kabul edilebilir olsa da, amaç toplam etkiyi arttırmak olmamalıdır. Bu tür kombinasyonlar, yan etkileri azaltmak veya eldeki malzemeleri almak için faydalı olabilir.

Trenbolone Enanthate kullanımı, minimum su tutma özelliğine sahip etkileyici miktarda yeni kas lifi oluşturur. Bu kısmen kas dokusu içindeki IGF-1'deki bir artış ve kas uydusunun IGF-1 ve diğer büyüme faktörlerine karşı duyarlılığı ve kas hücresi başına DNA miktarında bir artış ile yapılabilir.


Trenbolone, hem protein sentezini hem de kas dokusunda azot tutma özelliğini arttırır. Trenbolone ayrıca (anti-anabolik) glukokortikoid reseptörüne bağlanabilir ve böylece kas geliştirme sürecine yardımcı olur.

Androjen reseptörüne (AR) çok güçlü bir bağlanma afinitesine sahiptir, testosteron ve nandrolondan çok daha güçlü bir şekilde bağlanır. Ayrıca, ilaca verilen hayvanlarda besin etkinliğini ve mineral emilimini iyileştirme kabiliyetine sahiptir.


Trenbolone Enanthate Etkileri

Trenbolone Enanthate'in işlevsel özelliklerine bakıldığında, bu hormonun ne kadar değerli olabileceğini görmek çok zor değil. Ayrıca, zevk alabileceğiniz etkiler hakkında zaten iyi bir fikre sahip olmalısınız. Ancak, Trenbolone Enanthate'in etkilerine daha gerçekçi bir şekilde bakmak istiyoruz. Özellikle, takviye nedeniyle neler bekleyebileceğinizi açıklamak istiyoruz. Her son efekti tam olarak tam olarak tespit edemiyoruz. Bu, bir erkekten diğerine değişecek ve sayısız faktöre bağlı olabilir, ancak aşağıdakiler size neler elde edilebileceği konusunda çok iyi bir fikir verecektir.

Trenbolone hormonunun, kesme amaçları için en büyük anabolik steroid olduğu bilinir ve bu, tartışılması zor bir nokta. Bununla birlikte, Trenbolone Enanthate gibi bileşikler de sezon dışı büyüme dönemlerinde çok faydalıdır. Bu anabolik steroid, çoğu yağsız steroidin çok üstünde ve ötesinde bir oranda gerçek yağsız doku büyümesini destekleme kabiliyetine sahiptir. Daha da önemlisi, bunu steroidlerin çoğundan daha temiz bir şekilde yapacaktır. Sezon dışı hacimlemeyle ilişkili birçok steroid sıklıkla yüksek miktarda su tutmaya neden olur, ancak bu Tren ile mümkün değildir. Bu hormon kullanımı nedeniyle kazanılan her kilo kilo saf yağsız kas kütlesi olacaktır. Eşit öneme sahip olan birey, bu steroidin muazzam metabolik gelişimi ve yağ yakma özellikleri nedeniyle sezon dışı fazında daha az vücut yağı kazandığını görecektir.

Trenbolone Enanthate'in sezon dışı kullanımı düşünüldüğünde, akılda tutmamız gereken bir şey var. Kullanım, bireyin vücudundaki yağı kontrol etmesine yardımcı olacaktır, ancak bu, vücut yağının kazanılmasının imkansız olduğu anlamına gelmez. Gerçekten büyümek için bakımın üzerinde bir kalori tüketmelisin. Neyse ki, Tren ile her kaloriden daha iyi yararlanacaksınız ve metabolik faktörler de yağ kazancı koruması sağlayacak. Ancak, yine de bir kesme noktası olacaktır. Trenin sezon dışı kullanımında, sitenin sonu gelmediği gibi yemek için bir lisans değildir. Kendini kontrol etmiyorsanız, yine de bol miktarda vücut yağ kazanabilirsiniz.

Sonra kesme aşamasına sahibiz ve güvenle söyleyebiliriz ki, dünyada bu aşamada Trenbolone'dan daha değerli bir anabolik steroid yoktur. Trenbolone Enanthate, açıkça görüleceği gibi, yağları daha güçlü ve çok daha verimli bir oranda yakmanıza yardımcı olacaktır. Bu tek başına bir faydadır, ancak birincil olandan uzaktır. Tren gibi yağsız kütlenin korunmasını sağlayacak bir anabolik steroid yoktur ve diyet sırasında bu iki önemli hedeften biridir. Vücut yağını kaybetmek için, tükettiğimizden daha fazla kalori yakmalıyız. Bu yağsız dokumuzu riske sokabilir ve enerji taleplerini karşılamak için vücut beslenmeye başlayacaktır. Hayatta kalma içgüdüsünün bir parçası olarak vücut yağından önce, özellikle de vücut yağ seviyelerimiz düştüğünde genellikle beslenir. Kilo kaybediyoruz, aynı zamanda kas dokusunu da kaybediyorsak, bu başarılı bir diyet değildir. Amaç, olabildiğince çok kas dokusunu korurken vücut yağını kaybetmektir. Trenbolone Enanthate bu korumayı sağlayacak ve zor kazanılmış kas dokumuzu değil, sadece vücut yağını yakmamızı sağlayacak. Bu hormon aynı zamanda güçlü kondisyonlama etkilerini teşvik edecektir. Sertlik, damarlanma artışı ve genel olarak daha büyük tanımlamalar Tren ile ortaktır. Aslında, dünyadaki herhangi iki steroid alabilir ve bunları birleştirebilir ve Tren'in gücü oranında sağlanan yumuşatma etkilerini alamazsınız.

Trenbolone Enanthate ile takviye eden herkes kas dayanıklılıklarını oldukça artırır. Bu kütlenin kesilmesi veya kesilmesi, iyileşmede çarpıcı bir iyileşme olduğu gibi gerçekleşecektir. Bunların hepsi daha fazla ilerleme ve fiziksel işleyiş kapasitesinde daha verimli bir vücuda yol açmaktadır. Bununla birlikte, bazıları Tren kullanırken kardiyovasküler dayanıklılığın azaldığı konusunda sorunlar bildirmiştir ve bu bazı sporcuların onu kullanmasını önleyecektir. Bununla birlikte, hiçbir şekilde garantili bir etki değildir. Birçoğu hormonu kardiyovasküler dayanıklılığa olumsuz bir etkisi olmadan kullanabilecek. Tek tek çok temelli görünüyor. Trenbolone Enanthate kullananların, özellikle sezon dışı dönemlerinde, kuvvetlerini büyük ölçüde artırması gerekir. Bakım kalorisi seviyelerinde bile dayanıklılık artışı önemli olmalıdır. Bir kalori açığı sırasında, özellikle birey çok zayıfladığı zaman, güçte bir artış olması beklenmemelidir. Bununla birlikte, Tren'in kullanılması, diğerlerinden çok daha fazla güç sahibi olmanızı sağlamalıdır.

Dozaj


Uzun ester nedeniyle haftada bir kez Trenbolone Enanthate enjekte edilmesi gerekiyor. Bazı kullanıcılar daha iyi sonuçlar için haftada iki kez enjekte eder. Yine de, enjeksiyonlardaki artışı gereksiz buluyorum; niye ya? Bunun nedeni, ek faydaların en iyi ihtimalle marjinal olmasıdır.
Bisiklete binme Trenbolone Enanthate oldukça basittir. Genel olarak, testosteron enanthate veya cypionate ile istiflenirken, bazı çocuklar karışıma sustanon ekler. Oral, hedefinize bağlı olarak dianabol'den anavar'a kadar değişebilir.

İletişim bilgileri
Chongqing Tingyi Biotechnology Co.,Ltd

İlgili kişi: Tom

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)